"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, Similac 2 Biberon Mamasi 400 gr 6'li Koli ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Similac 2 Biberon Mamasi 400 gr 6'li Koli ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Similac 2 Biberon Mamasi 400 gr 6'li Koli özellikleri

6 ;lı Ekonomik Paket 6 x 400gr
 • Kullanım Yaşı : 6 ay ü;zeri bebekler iç;indir
 • Abbott Laboratuarları tarafından 7 yıllık AR-GE ç;alışması sonucunda bebekler iç;in devam formü;lü; olarak geliştirilmiştir.
 • Anne sü;tü;ne yakın performans sağlar, Kaynaklar: Pickering LK et al. Modulation of immune system by human milk and infant formula containing nucleotides. Pediatrics 1998 101:242-249 ... Blennemann B, Baggs g, Masor ML. An evaluation of formula tolerance after human milkfeedings abstract. Pediatr res 1996; 305 A.
 • Gelişimin en hızlı olduğu bebeklik dö;neminde, anne sü;tü; eksikliğinde bebeğinizin yeterli beslenmesini sağlar
 • Zihinsel gelişimini destekler, gü;ç;lü; kemik gelişimini ve sindirim kolaylığı sağlar ve bağışıklık sistemini gü;ç;lendirir.
 • Beyin gelişiminin en hızlı olduğu 0 - 12 ay dö;neminde, geliştirilmiş omega 3 ve omega 6 oranına sahip Similac, bebeklerin zihinsel gelişimini destekler.
 • Palm yağı iç;ermeyen Similac, yü;ksek kalsiyum emilimi sağlayarak, bebeklerin gü;ç;lü; kemiklere sahip olmasını sağlar.
 • Nü;kleotid katkısı ile bebeklerin bağışıklık sisteminin gü;ç;lenmesini sağlayarak, hastalıklara karşı direncini artırır.
 • Karbonhidrat kaynağı olarak 100 laktoz iç;eren Similac, anne sü;tü;ne yakın, şekersiz tada sahiptir. Şekere alışmayan bebek anne sü;tü;ne devam edebilir.
 • Granü;l yapısında olmayıp, tamamen toz halinde olduğundan mamayı hazırlarken ç;ok ç;alkalamanız gerekmemektedir. Biberona hazırladığınız mamayı bileğinizden hafifç;e ç;evirerek karıştırmak yeterlidir.
2 Biberon Mamasi 400 gr 6 li Koli, 2BiberonMamasi400gr6liKoli olarak da bilinir.Similac 2 Biberon Mamasi 400 gr 6'li Koli kullanıcı yorumları

Similac 2 Biberon Mamasi 400 gr 6'li Koli için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Similac 2 Biberon Mamasi 400 gr 6'li Koli deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Similac 2 Biberon Mamasi 400 gr 6'li Koli ürün görselleri

 • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Similac 2 Biberon Mamasi 400 gr 6'li Koli Forumları

  Henüz başlık oluşturulmamış. Merak ettiğiniz konularla ilgili başlık oluşturmak için buraya tıklayın.

  ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN