"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, Milupa Aptamil Prematil (Dusuk Kilolu Bebekler Icin)(400gr) ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Milupa Aptamil Prematil (Dusuk Kilolu Bebekler Icin)(400gr) ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Milupa Aptamil Prematil (Dusuk Kilolu Bebekler Icin)(400gr) özellikleri

Marka: Milupa
Model: Aptamil Prematil (Düşük Kilolu Bebekler Için)(400gr)


Ürün özellikleri:

Prematüre ve düşük doğum ağırlıklı bebekler için biberon mamasıdır. Gelişitirilmiş LCP Milupan içeriğine sahiptir.bu içeriğiyle bebeğinizin zihinsel ve sinirsel gelişimini sağlar . Prematüre bebek 3,5 kg olana kadar Prematil kullanılması daha sonra Preaptamile geçmesi önerilir. Sindirim sistemi ve metabolikfonksyonları olgunlaşmamış bebeklerin spesifik besin gereksinimleri göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Adapte biberon formüllerine göre prematüre bebeğin ihtiyaçları doğrultusunda protein miktarı arttırılmıştır. Whey/kazein oranı aynı anne sütünde olduğu gibi 60/40'tır. Kolay sindirim ve absorbsiyonun sağlanması amacıyla karbonhidrat bileşiminde yer alan laktozun bir kısmı maltodekstrinle değiştirilmiştir. Milupanlı prematil,beyin ve göz gelişiminde çok önemli etkileri olan Omega-3 ve Omega-6 yağ asitlerinin metabolitleri ile zenginleştirilmiş, anne sütüne benzer özel bir yağ karışımı olan Geliştirilmiş LCP Milupan'ı içerir. Anne sütü ile sağlanan görme ve beyin fonksyonlarındaki gelişimi sağlar. Beyin, sinir sistemi ve göz keskinliği fonksyonlarını destekler. Milupanlı prematil prematüre bebeklerin ihtiyaçlarına uygun düzeylerde vitamin,mineral ve eser elementlerle takviye edilmiştir.

Aptamil Prematil Dusuk Kilolu Bebekler Icin 400 gr, AptamilPrematilDusukKiloluBebeklerIcin400gr olarak da bilinir.Milupa Aptamil Prematil (Dusuk Kilolu Bebekler Icin)(400gr) kullanıcı yorumları

Milupa Aptamil Prematil (Dusuk Kilolu Bebekler Icin)(400gr) için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Milupa Aptamil Prematil (Dusuk Kilolu Bebekler Icin)(400gr) deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Milupa Aptamil Prematil (Dusuk Kilolu Bebekler Icin)(400gr) ürün görselleri

  • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Milupa Aptamil Prematil (Dusuk Kilolu Bebekler Icin)(400gr) Forumları

    Henüz başlık oluşturulmamış. Merak ettiğiniz konularla ilgili başlık oluşturmak için buraya tıklayın.

    ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN