"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, Humana AR Kusmayı Önleyici Biberon Maması 400 gr ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Humana AR Kusmayı Önleyici Biberon Maması 400 gr ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Humana AR Kusmayı Önleyici Biberon Maması 400 gr özellikleri

Marka: Humana
Model: AR Kusmayı Önleyici Biberon Maması 400 gr


Ürün özellikleri:

 • Bebeklerde Reflü Geri çıkarma ve Kusma için Humana AR Humana AR; ilk günden itibaren tüm sütle beslenme dönemi boyunca kullanılabilen anne sütüne adapte, antireflü formüldür.
 • Humana AR başka bir mamaya ihtiyaç duymadan bebeğin besinsel ihtiyaçlarını karşılar ve reflünün engellenmesinde oldukça etkilidir.
 • Humana AR anne sütüne adapte protein içerir.
 • EC direktiflerince önerilen kıvam artırıcı Locus Bean Gum içerir.
 • Anne sütünde de bulunan Taurin 4,6 mg/100 ml takviyelidir.
 • Omega 3 ve Omega 6 esansiyel ile takviye edilmiştir.
 • Humana AR besleyici ve doyurucudur. Sindirimi kolaydır.
 • Sizin de bildiğiniz gibi bir mamanın adapte olarak tanımlanması için whey oranının kazein oranından yüksek olması gerekmektedir. AR'nin içerdiği whey oranı 55 iken kazein oranı 45'tir, yani anne sütüne tam olarak adapte edilmiştir.
 • Humana AR' ye kıvam arttırıcı olarak keçi boynuzu lifleri eklenmiştir. EC. Antireflü formüllerinde kıvam artırıcı olarak Keçi boynuzu lifleri önermektedir. Keçiboynuzu, yer yüzünün en eski bitkilerinden birisi olup, Yahya Peygamber'in çölde yaşamını idame ettirmek üzere keçi boynuzu yediği rivayet edildiğinden ötürü bu bitki St John's Bread veya Johannes Brot olarak da tanınmaktadır. Akdeniz ikliminde yetişen, anavatanı Güney Anadolu, Suriye, Libya, ve İsrail olarak gösterilen bir kurak iklim bitkisidir. Yetişmesi esnasında hiçbir kimyasal maddeye ihtiyaç duymayan keçiboynuzu, ilk 15 sene boyunca ise hiç meyve vermemektedir. 15. yıldan sonra her geçen sene meyvesinin kalitesi artıp, meyveleri olgunlaştıkça yeşilden kahverengiye dönen bitki, Mısır ve Roma Medeniyetleri tarafından da bilinmekte ve çeşitli alanlarda kullanılmakta idi. Keçiboynuzu liflerinin Humana AR'deki görevi, mamanın kıvamını artırarak bebeğin midesinde besinlerin ağza geri dönmesini engellemektir.
 • Karbonhidrat içeriği ağırlıklı olarak anne sütündeki gibi laktozdan oluşmaktadır. İlaveten kolay sindirilebilmesini sağlamak için dekstrin hidrolize edilmişsindirilmiş nişasta ilave edilmiştir.
 • Humana AR, sadece protein ve karbonhidrat yapısıyla farklı ve tek olmayıp, yalnızca bitkisel yağlardan oluşan çok özel bir yağ tablosuna da sahiptir. İçeriğinde, anne sütündeki gibi doymuş ve doymamış yağ asitleri optimal oranlarda bulunmaktadır. Hepimizce çok önemli olduğu bilinen çoklu doymamış esansiyel yağ asitleri Omega 3 linolenik asit ve Omega 6 linoleik asit ile zenginleştirilmiştir. Omega 3 ve 6 vücut tarafından sentezlenemeyen ve beyin gelişimi için son derece önemli olan ve sadece yosunlarda ve bununla beslenen balıklarda bulunan DHA dokosaheksanoik yağ asidi yapımını sağlar. DHA doğrudan beyin gelişimini desteklemektedirler. Ayrıca kalp ve koroner hastalıkları önleyici, cilt ve doku gelişimini düzenleyici etkileri de vardır.
 • Humana AR' nin vitamin ve mineral yapısı ise son derece zengindir. 13 çeşit vitamin, 6 çeşit mineral ve 8 çeşit eser element içermektedir. Bu minerallerin başında iyot ve demir gelmektedir. Kalsiyum/fosfor oranı ise optimal olan 1,8 seviyesinde bulunmaktadır.

ARKusmayıÖnleyiciBiberonMaması400gr olarak da bilinir.Humana AR Kusmayı Önleyici Biberon Maması 400 gr kullanıcı yorumları

Humana AR Kusmayı Önleyici Biberon Maması 400 gr için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Humana AR Kusmayı Önleyici Biberon Maması 400 gr deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Humana AR Kusmayı Önleyici Biberon Maması 400 gr ürün görselleri

 • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Humana AR Kusmayı Önleyici Biberon Maması 400 gr Forumları

  Henüz başlık oluşturulmamış. Merak ettiğiniz konularla ilgili başlık oluşturmak için buraya tıklayın.

  ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN