"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


2

Toplam 1 mağazada bulundu

ETİ Cicibebe Vitaminli Bebe Ekmeği 125 gr En İyi Fiyatları

Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

ETİ Cicibebe Vitaminli Bebe Ekmeği 125 gr özellikleri

Özellikleri:

 • Yeniliklerin yaratıcısı Eti, şimdi de bebeğinizin öğle ve akşam ana öğünlerinde; çorba ve sulu ev yemekleriyle hazırlanan mamalarında kullanabileceğiniz yepyeni bir ürün çıkardı.
 • Eti Cicibebe Vitaminli Bebe Ekmeği, içerdiği 10 vitamin, 3 mineral, taze süt, yumurta ve pekmezle, bebeğinizin bedensel ve zihinsel gelişimine yardımcı olur.

 • Prebiyotiktir
  Prebiyotik etkili olan Eti Cicibebe Vitaminli Bebe Ekmeği, bebeklerin bağırsaklarının düzenli çalışmasına katkı sağlar ve kemik gelişimi içinçok önemli olan Kalsiyum mineralinin emilimini arttırır.

 • Bütün tatlarla uyumludur
  Ister çorba veya yemek suyuyla birlikte kullanın, ister süt, yoğurt ve pekmez gibi yararlı gıdalarla birleştirin, iki dilim şekersiz Eti Cicibebe Vitaminli Bebe Ekmeği'ni bir kaşığın tersiyle ezerek kolayca mama kıvamına getirebilir, 4. aydan itibaren bebeğiniz içinfarklı tatlarda nefis öğünler hazırlayabilirsiniz.

 • Hazmı kolaydır
  Eti Cicibebe Vitaminli Bebe Ekmeği, kızarmış ekmek olmasından dolayı hazmı kolaydır, bebeğinizin yediklerini kolayca sindirebilmesine yardımcı olur.

 • Kolayca yumuşar, topaklanmaz
  iÇine konduğu sıvı gıdayı bebeklerin yiyebilmesi içinuygun kıvama getirerek, bebeğinizin çiğneme yeteneğinin gelişmesine katkıda bulunur.

 • Pratiktir
  Özel ambalajı ve pratik açma-kapama bandı sayesinde her zaman taze, her zaman besleyici...

 • Eti Cicibebe Bebe Bisküvisi ve Eti Cicibebe Vitaminli Bebe Ekmeği ile bebeğiniz, artık tüm öğünlerinde Cicibebe kalitesi ve besleyiciliğine kavuşacak. Sizin de iÇiniz hep rahat edecek!
 • Eti Cicibebe Vitaminli Bebe Ekmeği.
 • Sevgi kadar yararlı. Her öğünde...

 • Cicibebe'deki Vitamin ve Minerallerin Yararları
  Eti Cicibebe Vitaminli Bebe Ekmeği'nin iÇinde 10 vitamin ve 3 mineral bulunuyor.
  Bağışıklık sisteminin ve kemiklerin gelişimine yardımcı olan A Vitamini, demir emilimini artıran ve hastalıklara karşı direnç sağlamaya destek olanC Vitamini, hücrelerin yenilenmesine katkı sağlayanE Vitamini, zindelik veren ve kas gelişimine yardımcıB1 Vitamini, büyümeyi destekleyen B2 Vitamini, sindirimi kolaylaştırmaya yardımcı olan B6 Vitamini, kan hücrelerinin gelişimini destekleyen B12 Vitamini, merkezi sinir sisteminin işlemesinde rol oynayan Folik Asit, proteinlerle gelen enerjinin kullanılmasını sağlayan Niasin, vücut hücrelerinin çalışmasını destekleyen Pantotenik Asit, bebeğin hızlı büyümesi ve beyin gelişimine yardımcı olan, ayrıca çocukluk çağında aneminin önlenmesinde rol oynayan Demir, kemik ve diş yapısını güçlendirmeye yarayan Kalsiyum ile hormonal gelişime katkı sağlayan ve enerji veren Iyot gibi vitamin ve mineral katkıları içeren Eti Cicibebe Vitaminli Bebe Ekmeği ve Bebe Bisküvisi ile yeni Eti Cicibebe ailesi, bebeklerin tüm öğünlerinde annelerin vazgeçilmez yardımcısı olacak.

  Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye
  Üretim Yeri: Türkiye CicibebeVitaminliBebeEkmeği125gr olarak da bilinir. • ETİ Cicibebe Vitaminli Bebe Ekmeği 125 gr kullanıcı yorumları

  ETİ Cicibebe Vitaminli Bebe Ekmeği 125 gr için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
  Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

  Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
  Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

  Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

  Tebrikler, ETİ Cicibebe Vitaminli Bebe Ekmeği 125 gr deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

  Yorum bulunmadı.
  Toplam 0 yorum

  ETİ Cicibebe Vitaminli Bebe Ekmeği 125 gr ürün görselleri

  • Ürün fotoğrafı
  Ürün resmi

  ETİ Cicibebe Vitaminli Bebe Ekmeği 125 gr Forumları

   Henüz başlık oluşturulmamış. Merak ettiğiniz konularla ilgili başlık oluşturmak için buraya tıklayın.

   ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN