"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, Abbott Pediasure Complete Kakaolu 6'lı Ekonomik Paket 6 x 400gr ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Abbott Pediasure Complete Kakaolu 6'lı Ekonomik Paket 6 x 400gr ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Abbott Pediasure Complete Kakaolu 6'lı Ekonomik Paket 6 x 400gr özellikleri

6 lı Ekonomik Paket 6 x 400gr
 ; ; ; ; ; ;
Kakaolu
 ; ; ; ; ; ;
Kullanım Yaşı: 1-10 yaş arası ç;ocuklarKullanıldığı Durumlar:
 • Ç;ocuğunuzun işhatsız olması, ö;ğü;n atlaması, yeterince sebze-meyve yememesi, faydasız kaloriler alması durumlarında yeterli ve dengeli beslenme sağlar.
 • Ç;ocukların sevdiği bir tadı vardır, iç;imi eğlencelidir.
 • Ç;ocuğunuzun sağlıkılı bü;yü;me ve gelişmesi iç;in ihtiyacı olan protein, vitamin ve mineraller iç;erir.
 • Tam beslenme desteği olarak tek başına veya ek besin olarak kullanılabilir.
 • PediaSure Complete, diğer Pediasure';ların sağladığı bü;tü;n faydaların yanında probiyotik ve probiyotik gelişimine yardımcı olan prebiyotik, fruktooligosakkarit FOS';da iç;ermesi sayesinde daha sağlıklı bir gastrointestinal sistem florası oluşturarak besinlerin daha iyi emilmesine ve daha gü;ç;lü; bir bağışıklık sistemi oluşmasına yardımcı olmaktadır.
 • PediaSure Complete 1 kcal /ml enerjiye sahip, su ile karıştırılarak hazırlandığında 1 –; 10 yaş arası ç;ocuklara tam ve dengeli beslenme sağlayan vanilya aromalı enteral beslenme ü;rü;nü;dü;r.
 • Ç;ocukların sağlıklı bü;yü;mesine destek olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır, bü;yü;me geriliği olan veya yemek seç;en ç;ocuklarda, hastalıktan iyileşme sü;recinde ve/veya laktoz intoleransı olan ç;ocuklar iç;in uygundur. Gluten iç;ermez
Markanın Ü;lkesi: ABDÜ;retim Yeri: IspanyaKULLANIM ŞEKLI;
 • 225 mllik bir beslenme karışımı hazırlamak iç;in bardağa 190 ml soğuk su koyunuz ve kutunun iç;indeki ö;lç;ekle 5 ö;lç;ek veya 47,3 gr Pediasureyi yavaş yavaş ve karıştırarak ekleyiniz.
 • Ö;nerildiği şekilde hazırlandığında Pediasure 1 mlde 1kcal sağlar 400 gr bir kutu toz ile yaklaşık 9 adet 225 mllik iç;ecek hazırlanır.
 • 225 mllik bir bardak Pediasure 225Kcal sağlar.
 • Aç;ılmamış kutular oda sıcaklığında saklanmalıdır.
 • Aç;ılmış kutular kapalı olarak serin ve kuru bir yerde saklanmalı ve 3 hafta iç;inde kullanılmalıdır.
 • Sulandırılmış Pediasure uygun olarak kullanılmalı yada ü;zeri kapalı olarak buzdolabında saklanmalı ve 24 saat iç;inde kullanılmalıdır. 24 saat iç;inde tü;ketilmeyen ü;rü;n atılmalıdır.
Ö;NEMLI NOT:Pediasure bü;yü;me desteği iç;in ve hastalıktan iyileşme sü;recinde tek başına veya ek besin kaynağı olarak kullanılabilir. Tıbbi gö;zetim altında kullanılmalıdır. Parenteral kullanım iç;in değildir. Gluten iç;ermez . Eser miktarda Laktoz iç;erir. Pediasure bileşenlerinden herhangi birine karşı aşırı duyarlılığı olduğu bilinen galaktozemili ve/veya inek sü;tü; proteinlerine alerjisi olanlarda kullanılmamalıdır. Doktor tarafından belirtilmedikç;e 1 yaşın altındaki ç;ocuklarda kullanılmaz. Ç;ocuğunuzun spesifik besin gereksinimleri ile ilgili olarak doktora ve/veya diyetisyene danışınız. BUZDOLABINDA SAKLAMAYINIZ. Pediasure Complete Kakaolu 6 lı Ekonomik Paket 6 x 400 gr, PediasureCompleteKakaolu6lıEkonomikPaket6x400gr, Pediasure Complete Kakaolu 6'lı Ekonomik Paket 6 x 400 gr olarak da bilinir.Abbott Pediasure Complete Kakaolu 6'lı Ekonomik Paket 6 x 400gr kullanıcı yorumları

Abbott Pediasure Complete Kakaolu 6'lı Ekonomik Paket 6 x 400gr için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Abbott Pediasure Complete Kakaolu 6'lı Ekonomik Paket 6 x 400gr deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Abbott Pediasure Complete Kakaolu 6'lı Ekonomik Paket 6 x 400gr ürün görselleri

 • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Abbott Pediasure Complete Kakaolu 6'lı Ekonomik Paket 6 x 400gr Forumları

  Henüz başlık oluşturulmamış. Merak ettiğiniz konularla ilgili başlık oluşturmak için buraya tıklayın.

  ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN