"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Canon Pixma MX475 özellikleri

Uygun Fiyatlı Wi-Fi Hepsi Bir Arada

Baskı, fotokopi, tarama ve faks seçeneklerine sahip, evde veya küçük bir ofiste günlük işlevler için ideal olan bu kablosuz Hepsi Bir Arada, mobil aygıtlarla olduğu gibi birden çok bilgisayarla da işlevleri paylaşmanızı sağlar. Ayrıca kağıt yükleme ve mürekkep değiştirmeyi kolaylaştırmak için kompakt FastFront tasarımına sahiptir.

Akıllı telefon ve tabletle uyumlu

Canon’un PIXMA Printing Solutions uygulamasını indirin, Wi-Fi ağı üzerinden akıllı aygıtlarınızdan yazdırma ve tarama esnekliğinin keyfini çıkarın. Apple AirPrint desteğiyle Apple iPhone, iPad ve iPod touch'tan doğrudan baskı alabilirsiniz. Google Cloud Print desteği de sağlanır.

Yüksek kaliteli, hızlı

Canon’un FINE mürekkep teknolojisi, canlı ve parlak grafiklerden olağanüstü netliğe sahip iş belgelerine kadar, her seferinde üstün kalitede baskı sunar. Siyah beyazda 9,7 ipm ve renklide 5,5 ipm olan A4 baskı hızının keyfini çıkarın. Renkli bir A4 sayfanın yaklaşık 24 saniyede fotokopisi çekilir.

Mürekkep parasından tasarruf edin

Daha az malzemeyle daha fazla yazdırın. Daha fazla baskı almanızı sağlayan ve mürekkep değiştirme süresini uzatan opsiyonel XL kartuşlar, sık baskı alanlar için idealdir ve standart muadillerine kıyasla sayfa başına %50'ye kadar tasarruf sağlayabilir.

Otomatik Belge Besleyici

Maksimum üretkenlik için tam entegre 30 yapraklık Otomatik Belge Besleyici ile büyük belgelerin tarama, fotokopi ve faks ile gönderme işlemleri hızlı ve kolaydır.

Erişim Noktası Modu

Erişim Noktası modu, güvenli bir Wi-Fi ağına erişim olmaksızın, taşınabilir aygıttan talep üzerine doğrudan baskı almanızı sağlar.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim