"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

1 iyi insanın değerlendirmesi ile %80 memnuniyet aldı.

80

Canon iP4950 özellikleri

EK ÖZELLİKLER

 • Baskı parazit seviyesi45 dB
 • Kağıt kapasitesi150 Sayfa
 • Kart okuyucuYok

BAĞLANTILAR

 • EthernetYok
 • FireWireYok
 • Paralel PortYok

ÇÖZÜNÜRLÜK

 • Renkli çözünürlük9600 x 2400 dpi
 • Siyah beyaz çözünürlük9600 x 2400 dpi

GENEL ÖZELLİKLER

 • Baskı teknolojisiMürekkep Yazıcı

  Mürekkep Yazıcı
 • CD/DVD print etmeVar
 • Çift taraflı baskıVar
 • Doğrudan print etme (PictBridge)Var

Detaylı Özellikler

 

Yüksek hızda üstün kalitede fotoğraf baskıları

Yüksek performans arayan fanatikler için ideal olan bu fotoğraf yazıcısında, Canon'un sınıfında lider FINE baskı kafası teknolojisi kullanılmaktadır. Pürüzsüz geçişler ve grensiz görüntüler içeren inanılmaz derecede ayrıntılı renkli fotoğraflar için, minimum 1 pl mürekkep damlacığı ve 9.600 dpi'ye kadar baskı çözünürlüğü sağlar. Yaklaşık 20 saniye içinde ve tek renkli belgeler için dakikada 12,5 görüntü, renkliler için dakikada 9,3 görüntü etkileyici ISO ESAT hızlarıyla, fotoğraf laboratuarı kalitesinde 10x15 cm kenarlıksız çarpıcı bir baskı üretilir.

 

Mürekkep verimliliğini en üst düzeye çıkarın

5 adet farklı mürekkep kartuşunu kullanmak, sadece harcanan mürekkebin değiştirileceği anlamına gelir, bu da daha az atık ve mürekkep kullanımının optimize edilmesi demektir.

 

Şık tasarım

Tümüyle siyah şık yüzeyi ve az yer kaplayan yapısıyla bu kompakt yazıcı her yere sığar ve ev veya işyeri ortamında şıklık katar.

 

Gelişmiş kağıt kullanımı

Kağıdın her iki yüzünü kullanmak için Otomatik Çift Taraflı Baskı özelliğiyle çok yönlülüğü yaşayın. Çift yönlü kağıt besleme, fotoğraf kağıdını ve düz kağıdı aynı anda yüklemenize olanak tanır. Doğrudan Diskten Baskı özelliğiyle, uyumlu CD, DVD ve Blu-ray® disklerin üzerine baskı yapın.

 

Ekonomik özellikler

Çevreye nasıl yardımcı olduğunuzu görmek için, ECO Bilgi özelliği kullanılarak yapılan çift taraflı baskılardan ne kadar CO2 ve kağıt tasarrufu yaptığınızı keşfedin. Otomatik Kapanma özelliğini kullanarak enerjiden tasarruf edin - yazıcıyı, ayarlanan bir süre boyunca kullanılmadığında kapanacak şekilde ayarlayın

 

Gelişmiş Yazılım

Canon’un benzersiz Full HD Video Baskısı özelliğiyle, en güzel anlarınızı güzel baskılara dönüştürün. Yeni özellikler, daha çarpıcı resimler üretmek için Çerçeveleri Birleştirme ve Yerleşim Baskısı'nı içerir. Easy-PhotoPrint EX ile Eğlenceli Filtre Efektleri uygulayarak, fotoğraflarınızı daha da heyecan verici hale getirin. Web'den yalnız gerek duyduklarınızı yazdırmanız için, çeşitli web sayfalarından aldığınız klipleri Easy-WebPrint EX özelliğini kullanarak birleştirin. Uluslararası alanda tanınan fotoğrafçıların ve sanatçıların fotoğraflarını, çizimlerini, kağıtla yapılan el işlerini indirmenize olanak tanıyan çevrimiçi bir hizmet olan CREATIVE PARK PREMIUM ile yaratıcılığınızı artırın.

 

Anılarınızı canlı tutun

ChromaLife100+ sistemi, daha uzun süre dayanan, güzel fotoğraflar sağlar. PIXMA MP250, orijinal Canon mürekkepleri ve orijinal Canon fotoğraf kağıtlarını bir arada kullandığınızda, anılarınızı ömür boyu koruyabilirsiniz.

 

 
FOTOĞRAFLARGeri bildirim