"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Canon i-Sensys LBP7100CN özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Baskı teknolojisiLazer

    Lazer

Her zaman üstün baskılar alın

Küçük ofisler ve çalışma grupları profesyonel kalitede A4 renkli lazer baskılar oluşturabilir. 1200 x 1200 dpi baskı çözünürlüğü ile LBP7100Cn, yüksek kalitede tamamen renkli satış raporları, pazarlama varlıkları veya net grafikler ve ayrıntılı metinler içeren belgeler oluşturmak için idealdir. LBP7100Cn ile önemli baskı işleri için dış kaynak maliyeti olmadan tutarlı bir şekilde etkileyici sonuçlar almak kolaydır.

Kompakt ve kullanışlı tasarım

LBP7100Cn’in zarif, göze batmayan biçimi işletme ortamlarına kolayca uyar. Az yer kapladığı için bu masaüstü yazıcı boş alanın değerli olduğu ortamlara uyar. Modern tasarımı ve sessiz çalışma özelliği sayesinde müşterinin görebileceği ortamlarda göze batmaz.

Daha kolay paylaşım için ağ özelliklidir

LBP7100Cn kişisel kullanım için özelleştirilmiş olmasının yanı sıra ağ arabirimi sayesinde verimli özelliklerinin küçük çalışma grupları arasında paylaştırılabilmesi için de özel olarak tasarlanmıştır. Uzak Kullanıcı Arabirimi, kullanıcıların ve yöneticilerin makine durumunu tarayıcılarından kontrol edip yönetmelerine imkan tanır.

Zamandan tasarruf edin ve daha fazla verimlilik sağlayın

Hem siyah beyaz hem renkli baskıda dakikada 14 sayfa çıktı özelliği önemli veya zamanı kısıtlı işlerinizi daha çabuk tamamlamanızı sağlar. Canon’un Hızlı İlk Baskı teknolojisi uyku modundan çıkma tepki süresini hızlandırır, böylece değerli dakikalarınızı yazıcınızın ısınmasını bekleyerek harcamazsınız. 150 yapraklık kaset doldurma sürelerini en aza indirir, böylece iş akışınız akıcı ve üretken kalır.

Kolay yönetim ve bakım

Hepsi-Bir-Arada kartuş sistemi bakım süresini azaltır ve sürekli yüksek kalitede çıktı sağlar. Daha yüksek verimliliğe sahip siyah toner kartuşu sayesinde kapalı kalma süresini daha da azaltabilirsiniz. Tonerin, tamburun ve temizleme birimlerinin içinde bulunduğu kartuşu değiştirmeniz yeterlidir; yazıcınız adeta yepyeni olur. Kullanışlı önden yükleme kolay, hızlı ve temiz kartuş değişimine olanak verir.

Uygun maliyetli, enerji tasarruflu seçim

LBP7100Cn uyku modundayken yalnızca 0,9 watt kullanır. Energy Star® sertifikalıdır ve piyasa lideri TEC* (Tipik Enerji Tüketimi) derecesine sahiptir ve bu sayede çevre, sürdürülebilirlik ve maliyet azaltma hedeflerinize uymanıza yardımcı olur.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim