"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

THQ Frontlines: Fuel of War (PC) özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Oyun çeşidiAksiyon
  • Oyun platformuPC
Geleceğimizin karanlık ve spekülatif bir versiyonunda geçen, birinci... şahıs savaş oyunudur. Küresel enerji krizleri, çevre felaketleri ve ekonomik buhranlarla yıkıma uğramış bir dünyada, dünya ekonomisinin can damarlarını kontrol etmek üzere Kızıl Yıldız Ittifakına karşı destansı bir sefere çıkmış olan Batı Koalisyonu Ordusundaki bir asker rolünde olacaksınız. Frontlines: Fuel of War sinematik, çizgisel olmayan oynanışla yeni nesil ateş gücünü ve devrim yaratacak ön cephe savaş sistemi ile bugüne kadar görmüş olduğunuz en heyecanlı ve etkileyici FPS deneyimini sunacak.
  • Açık Dünya Ortamlarında Savaşın: Kendinizi bir anda içinde bulacağınız tek kişilik seferde zafere giden yolu kendiniz seçin. Orta Asya*daki gerçek bölgelerden esinlenilen mekanlarda, müthiş bir sona sahip bu destansı seferde 8 farklı savaş sahnesini gezeceksiniz.
  • 64 oyuncuya kadar oyun imkânı: PC*de 64, konsollarda 32. Gözlem raporları, hedef tespiti ve tehdit bilgileri toplamak ve Voice IP yoluyla takım arkadaşlarınıza aktarmak için yüksek teknoloji ürünü savaş sistemleri kullanacaksınız
  • Ön cephe savaş sistemi: Ön cephedeki kuvvetlere katılın ve cepheyi daha da ileriye taşıyın. Cepheyi ilerletmek için karşılaşacağınız amaçları tamamlamalısınız. Bu sayede yalnızca aksiyonun göbeğinde olmakla kalmayacak, ayrıca bireysel başarı hissini de yaşayacaksınız. Başarılarınız sonucunda birliğiniz bölgeyi ele geçirebilecek.
  • Özelleştirme: Özelleştirilebilir karakter sistemi sayesinde farklı silah yüklemeleri ve rol uzmanlaşmaları ile oyun tarzınızı şekillendirebileceksiniz. Oyun ilerledikçe roller de gelişecek ve ileri düzeye sahip ekipman ve yeteneklere sahip olabileceksiniz.
  • Yeni nesil silahlarla savaş: Yakın gelecek için askeri tasarımlardan esinlenilmiş 60*tan fazla yeni nesil araç ve silah. Uzaktan kumandalı robotlar, tüfek kameraları, karşı saldırı sistemleri, tümü de oyuncular tarafından kontrol edilebilecek.
Frontlines Fuel of War PC, FrontlinesFuelofWarPC, Frontlines : Fuel of War (PC) olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim