"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

PS3te en çok hoşuma giden oyunlar 1. GOW 2.Uncharted 3.Pes. Kesinlikle manyak bir oyun ! Herkes bir kere oynası, fanatiği olur

Tuncer_Uncharted Tuncer_Uncharted Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Genel Görüş


2 iyi insanın değerlendirmesi ile %90 memnuniyet aldı.

90
%100 bu ürünü tavsiye etti.

Sony Uncharted 3: Drake's Deception (PS3) özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Oyun çeşidiAksiyon
  • Oyun platformuPlaystation 3
Nathan Drake artık düşmanlarıyla çok daha fazla şekilde dövüşebiliyor: birden fazla düşmanla yakın dövüş, bağlamsal yakın saldırılar ve yeni gizlilik seçenekleri.
Rekabete ve işbirliğine dayalı çok oyunculu modlar yepyeni deneyimlerle ve genişletilmiş özelliklerle geri dönüyor. Uncharted evreni tek oyunculu maceranın heyecan verici sinematik öğelerini çok oyunculu oynanışa taşıyarak benzersiz bir çok oyunculu deneyim sağlıyor.
Ödüllü hikaye anlatımı ve macera filmlerini aratmayan sinematik aksiyon bölümleri. Hikayesini hareketli aksiyon bölümleri ve nefes kesici bir hızla birleştiren Uncharted 3: Drake's Deception, oyunlarla Hollywood filmleri arasındaki çizgiyi ortadan kaldıran etkileşimli bir sinematik deneyim sunuyor.
Yeni konumlar, yeni mücadeleler ve çarpıcı ayrıntılara sahip ortamlar. Nathan Drake'in yolculuğu, sizi Avrupa'dan Orta Doğu'ya kadar dünyanın dört bir yanındaki görkemli yerlere taşıyor. Uncharted 3 Drake s Deception PS 3, Uncharted3DrakesDeceptionPS3 olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim