"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

mükemmel bir oyun çok gerçekçi .... grafikler süper. özellikle müzikler inanılmaz güzellikte. kesinlikle tavsiye ederim.

UGUR BELEN UGUR BELEN Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Genel Görüş


1 iyi insanın değerlendirmesi ile %90 memnuniyet aldı.

90
%100 bu ürünü tavsiye etti.

Sony The Last of Us (PS3) özellikleri

HEYECAN VERİCİ BİR HİKAYE...

Oyunun hikayesi, "cordyceps" isimli mantarın, dünya üzerinde milyonlarca insanın ölümüne yol açmasından 20 yıl sonrasını konu alıyor.

Mantar'ın yol açtığı yıkım, sadece insanların ölümü ile sınırlı kalmayıp, geride kalanlarında mutasyona uğramasına neden olur. Değişimden etkilenmeyen ve hayatta kalan insanlar ise hayatlarını karantina bölgelerinde geçirmek zorundadır.

Amerika Birleşik Devletleri ordusu, zehirin etkili olduğu şehirlere derhal askeri müdahele etme kararı alır. Bu durum, hayatta kalmış ve virüsten etkilenmemiş insanların karantina bölgelerine doğru yol almalarına sebebiyet verir.

Eski bir karaborsacı ve silah kaçakçısı olan Joel'de karantina bölgesine doğru yol alanlardan birisidir ve eski bir dostuna 14 yaşındaki kızına bakacağına dair söz vermiştir. (Ellie)

Böylece Joel ve Ellie'nin de hikayesi başlar. Zorlu maceraları boyunca, mutasyona uğramış ve leşlerle beslenen insanlarla mücadele edeceklerdir. Bunun yanında tehlike teşkil eden bölgeleri temizlemek amacıyla gönderilen askerlerle de uğraşmak zorunda kalacaklardır.

OYUN İÇİ ÖZELLİKLER  

The Last of Us, üçüncü şahıs açısından oynanmaktadır. Oyuncular, Joel isimli karakteri kontrol ederken Ellie'nin kontrolü bilgisayar tarafından sağlanmaktadır. Oyunda envai çeşit araç gereç ve silah kullanılacaktır. Silah kullanma, yakın dövüş teknikleri ve siper alma gibi özellikler de oyuna eklenmiştir. "Dynamic Stealth" adı verilen yeni oyun içi mekaniği sayesinde oyuncular farklı dövüş teknikleri sergilebilecekler veya farklı silahlar tasarlayabilecekler. Yapay zeka sistemini de yenileyen yapımcı firma Naughty Dog, "Balance Power" adı verilen özellik ile düşman karakterlerin olaylara verecekleri tepkileri oldukça farklı bir şekilde tasarlamış.

TÜRKÇE ALTYAZI ÖZELLİKLERİ

The Last of Us ile ilgili en önemli gelişme, oyunun Türkçe altyazı seçenekleri ile piyasaya sürülecek olması. Böylece bu eşsiz yapımı Türkçe altyazı seçenekleri ile deneyimleyebileceksiniz.

 
FOTOĞRAFLARGeri bildirim