"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Sony ModNation Racers Road Trip (PS VITA) özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Oyun platformuPlaystation Vita

Bu bağımlılık yaratan PlayStation Vita yarışı, kontrolü tamamen size veriyor. Göze çarpan ve renkli görselleri bir karaktere sahip. Başlangıçtan itibaren go-kartınızı ve Mod'unuzu dilediğiniz şekilde tasarlama olanağına sahipsiniz.
Dokunmatik ekran menüleri ve esnek araçları kullanarak, o anki ruh halinizi yansıtacak bir Mod, go-kart ve pist oluşturabilirsiniz. Pilot gözlükleri ve yarış eldivenleri giyen ve gülen bir Mod mu istiyorsunuz? Peki uzaylı istilasına uğramış bir alanda hız yapabileceğiniz karmaşık bir piste ne dersiniz? Peki ya şehrin en tarz sahibi go-kartını sürmek nasıl olurdu? Tüm tasarımı kendi ellerinizle yapabilirsiniz.
Dokunmatik ekranı kullanarak dilediğiniz öğeyi sürükleyip bırakabilir, farklı pistler ve çok daha fazlasını tasarlayabilirsiniz. Kolay, eğlenceli ve inanılmaz düzeyde bir çeşitliliğe sahip. Oyun içinde oluşturduklarınızın resmini dilediğiniz zaman çekebilirsiniz. Bunun yanında PS Vita'nın arka ve ön kameralarını kullanarak kendi resminizi dilediğin ortamda, Mod'unun ve go-kartının yanına da yerleştirebilirsiniz. Daha sonra bu resimlerden kartpostallar oluşturup PlayStation Network üzerinden arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Tüm bunlar yetmediyse, ekstra hediyeler açabileceğiniz bir Token Shop da bulunuyor.
ModNation Racers: Road Trip tam aradığınız oyun. PS Vita sisteminin sunduğu benzersiz olasılıklar sayesinde, yaratıcı dehanızı sergilemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. ModNationRacersRoadTripPSVITA olarak da bilinir.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim