"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Sony After Hours Athletes (PS3) özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Oyun platformuPlaystation 3

PS3 Move teknolojisini kullanarak Bilardo, Dart ve Bowling oyunlarını ev ortamınızda ve son derece gerçekçi bir şekilde oynamanıza olanak sağlayan, kendi profillerinizi yaratıp arkadaşlarınızla ya da online olarak yarışabileceğiniz çok eğlenceli move oyunudur.

Gece oyunlarının şampiyonu sizlersiniz. After Hours Athletes, sizleri selamlıyoruz!

PUMA: Top Darts, Hustle Kings ve High Velocity Bowling'in tek Blu-ray Disc'te toplanmasıyla hayatınızı sporla donatın.
Her boşluğu, vuruşu ve çift sayıyı PlayStation Move ve inanılmaz stereoscopic 3D ile kontrol edin.
Zafer kazanmak için çevrimiçi olarak PlayStation Network üzerinden veya salonunuzun konforunda yedi farklı oyuncuyla kapışın.

Tam on ikiden

Spor salonunu, şekle girmeyi ve spor yapmayı unutun; önünüzdeki tek hedef PS3'teki After Hours Athletes ile hedefi on ikiden vurmak. Form tutmak ve fiziksel egzersiz sizi kurtaramaz, burada önemli olan mükemmel dart atışını yapabilmek, topları deliklere sokmak ve tek bir atışla tüm lobutları yere sermek.

High Velocity Bowling'in eski tarz vernikli bowling alanları, Hustle Kings'in karanlık profesyonel snooker salonları veya Top Darts'ın temalı kulüplerindeki farklı dart tahtaları gibi üç oyunun da kendine has bir tarzı var, böylece siz de kendinizi bir anda aksiyonun içinde bulacaksınız.

Snooker masasının üzerindeki kısık aydınlatma, bowling alanlarında lobutların yansıması ve dart maçları sırasındaki heyecan dolu sunucu yorumları gibi mükemmel ayrıntılar her oyununun eşsizliğine katkıda bulunuyor.

Bu gerçekçilik size yeterli değilse, After Hours Athletes'i muhteşem stereoscopic 3D olarak oynayabilirsiniz. Her mükemmel atış, bilardo vuruşu ve hedefi on ikiden vuran dartı başka bir boyuttan görüntüleniyor ve böylece her hareketinizin mükemmel bir hassasiyetle hesaplanmasını sağlıyor. After Hours Athletes PS 3, AfterHoursAthletesPS3 olarak da bilinir.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim