"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

LucasArts Star Wars: The Old Republic PC özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Oyun çeşidiRPG(rol oyunu)
  • Oyun platformuPC
Online oynanan Star Wars The Old Republic PC ürün için, tedarikçi firmamızdan gelen açıklamayı önemle bilgilerinize sunarız:
"Star Wars The Old Republic resmi olarak EA oyun platformu Origin'den Türkiye'ye satış başlatmadığı için, oyun kurulum aşamasında aktivasyon yapılırken seçilmesi gereken "aylık ödeme" seçeneğinde Türk kredi kartları seçeneği seçilemiyor. Oyunu aktive etmek için paypal seçeneği veya Time Card seçeneği seçilmesi gerekmektedir. Oyun ile birlikte 30 günlük oyun süresi geldiği için 30 gün boyunca müşteri herhangi bir ödeme yapma durumunda kalmayacak ve daha sonra oyuna devam etmek isteyen müşteriler, "kullanıcı hesabından" bu ödeme seçeneğini istediği şekilde değiştirebilir. EA ile hafta başında konuşarak bu sıkıntıyı bir an önce gidermeye çalışacağız ve Türk Kredi Kartlarının bir an önce aktif edilmesini sağlayacağız. Aktif olduğu takdirde tekrar bilgi geçilecektir. "

Electronic Arts, BioWare ve Lucas Arts'ın yapımcılığını üstlendiği oyunda kendi Star Wars kahramanınızı yaratarak efsaneleşin. Devasa Online RPG özelliğindeki bu oyun, tüm MMO RPG severlerin ayrıca Star Wars fanatiklerinin yıllardır beklediği bir oyun. Sizde Dart Vader gücü doğmadan binlerce yıl önce, Galaktik ve Sith Krallığının ikiye böldüğü bu galaksiyi keşfedin.

Temel Özellikler:

Kahramanınızı oluşturun: Ister bir Jedi, itser bir Sith ya da seçeceğiniz diğer 6 klasik Star Wars rolünde kendi efsanenizi yaratın.
Karanlık tarafta mı Aydınlık tarafta mısın: Oyun içinde yapacağınız seçimler ile Aydınlık tarfta olabilir ya da karanlık tarafta kaderinizi belirleyebilirsiniz.
Birlikte Keşfedin: Dünyanın dört bir tarafından arkadaşlarınızla kuracağınız Loncalar ile onlarla beraber maceralara katılın, beraber savaşın
Destansı Star Wars savaşları: Düşmanlarınıza karşı, ışın kılıçlarınız ile yada ağır zırhlı silahlarınız ile devasa mulitplayer haritalarda savaşın
Yeni Geminizin kaptanı olun: Operasyonlarınızın merkezi olacak ve destansı uzay savaşlarını yöneteceğiniz Uzay Gemi'nizi kazanmak için mücadele edin.
Tüm özellikleri ile bir MMO: Arkadaşlarınıza katılın ve oyuncu vs oyuncu Warzone'ları, çoklu-grup operasyonları, Loncalar, açık arttırma evleri, ve diğer birçok özelliği deneme şansına sahip olun

Oyun ile birlikte ilk 1 aylık ücretsiz abonelik hediye, daha sonraki her ay için belli bir üyelik bedeli ödenmesi gerekiyor. Star Wars The Old Republic PC, StarWarsTheOldRepublicPC olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim