"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Electronic Arts Need for Speed: ProStreet özellikleri

NFS ProStreet ile en yüksek seviye sokak yarışları sizi bekliyor. Need for Speed* ProStreet ile en yüksek seviye sokak yarışları sizi bekliyor. Artık yalnızca kendi mahallenizde değil, dünya çapında liderliğinizi ilan etmelisiniz. Mükemmel yol canavarını yaratın, birçok kategorideki yarışlara katılın, yeteneklerinizi ve saygınlığınızı dünyanın en iyi sokak yarışçılarına karşı test edin. Sokakların yeni kralı olmak için gerekenlerin sizde olduğunu kanıtlama şansı elinizde.  ;Need for Speed ProStreet sokak yarışlarının eşsiz adrenalinini ve kaosun tadını evinize getiriyor. Kendinizi ve arabanızı sınıra sürüklemek hatalara yol açabilir ve artık o hataların sonuçları da var. Dağılmış kaporta parçaları, parçalanmış camlar ve çarpılmış metaller aklınıza gelsin. Her bir göçük, her bir çizik ve her bir darbe izi sizin savaş yaranız, bağlılığınızın ve rekabetçiliğinizin bir göstergesi.  ;Dünyanın en ikon yarış bölgelerinde mücadele edeceksiniz * Tokyo*daki Shuto Expressway, Autobahn ve Nevada çölü. Atmosfer capcanlı * heyecanlı seyirciler, fotorealistik arabalar ve ortalığı kaplayan dumanlar * hepsi de Show Down ismindeki asıl mücadelenin baskısını ve heyecanını yansıtmak üzere tasarlandı. Need for Speed ProStreet ile sokak yarışı kültürünü oluşturan saf gücünün, rekabet hissinin ve agresifliğin farkına varacaksınız.
  • Gerçek, Adrenalin Dolu Yarışlar *Yepyeni fizik motoru ile sokak yarışlarının saf gücünü tecrübe edecek ve gerçek yarış davranışları sergileyen yenilenmiş YZ motoru ile rekabet edeceksiniz.
  • Tüm Yarış Disiplinlerini Domine Edin * Sokak Kralı olmak için tek yarış kazanmanız yetmez. Kendinizi dört yarış disiplininde de kanıtlamalısınız. Yenilenmiş Drag modunda canavarınızın gücünü ortaya koyacaksınız. Tandem Drift ile kontrol sanatınızı gösterecek, Grip Racing ile elit yarışlarının heyecanını ve rekabetini yaşayacaksınız. Yepyeni Speed Challenge ile hız ve kontrolün nihai testine katılacaksınız.
  • Felaketin Kıyısında Sürüşler * Sokak yarışları acımasızdır ve hatalar sonuçları doğurur. Arabalar ileri ve etkili hasar yakalama teknolojisi sayesinde yavaş yavaş dağılacaklar. Paslanmaya başlayan, metalleri yamulan ve çizikler içinde kalan arabalar göreceksiniz. Gerçekçiliği bir adım daha ileri taşımak adına duman, toz bulutu ve çamur gibi ortam etkileri yarıştaki tüm yarışçıları etkileyecek.
  • Rekabetçi Sosyal Oyun Yeniden Tanımlanıyor * Sizinle arkadaşlarınız arasındaki rekabet ruhunu ve gösteri ateşini yakacak olan yepyeni özellikler sizi bekliyor. Değişen kurallar sayesinde online* arena çok daha sert ve agresif.
  • Performans Sürüşü Sonuçları * Arabanızın dış görünüşü çok da önemli olmayabilir * kaputun altında sırlar sakladığınız sürece. Ilk kez Autosculpt teknolojinin performans üzerindeki etkisini gerçek zamanlı olarak görebileceksiniz. Arabanızın parçalarını rüzgar tünelinde bir araya getirin ve yüzlerce gerçek parça kullanarak hayalinizdeki savaş makinesini yaratın.
  • Modifikasyon Yeteneklerinizi Dünyayla Paylaşın * Tasarınız bittikten sonra sıra paylaşmaya geliyor. Yepyeni Blueprints özelliği sayesinde görsel ve performansa yönelik modifikasyon ayarlarınızı online* olarak paylaşabilirsiniz. Tasarımınız indirildikten sonra yarışta başarılı olduğunda isminiz duyulacaktır.
  • Fotoğraf Gerçekliğinde Araba ve Dünyalar * Sırf görünüşleriyle bile saf enerji, güç ve rekabet yayan arabalar ve seslerin yanı sıra bir yarış oyununda görülmüş en gerçekçi duman efektleri. Otantik ve özüne sadık gerçek dünya bölgeleri, dünyanın dört bir yanından en iyi sokak yarışları, şimdiye kadar yaratılmış en etkileyici yarış ortamlarını önünüze getiriyor.
Need for Speed ProStreet PS 2, NeedforSpeedProStreetPS2 olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim