"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Electronic Arts Medal of Honor: Vanguard (PS2) özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Oyun çeşidiAksiyon
  • Oyun platformuPlaystation 2
Tarihsel isabet ve otantiklik gibi serinin temel taşları üzerine kurulan...  ;Medal of Honor Vanguard, oyunculara II. Dünya Savaşı FPS*lerini tamamen yeni bir şekilde tecrübe etme imkanı vererek seriye yeni bir tarz kazandırıyor * tamamen interaktif hava kuvvetleri deneyimi. 82. Hava Birliği*ne bağlı Birinci Sınıf Erlerden Boyd Travers rolünde, Avrupa*daki birçok savaşa katılacaksınız. Sicilya*nın dağlık bölgelerinden, Almanya*daki savaş kazandıran çatışmalara tüm görevler düşman hattının gerisinde, heyecanlı ve tamamen interaktif bir ava çıkarması ile başlayacak. Tüm operasyonu havadan görebilecek ve paraşütünüzü kontrol ederek ineceğiniz yere karar vereceksiniz. Yere indiğinizde duyularınızı kullanıp bulunduğunuz yeri keşfedeceksiniz. Emrinizdeki birçok otantik silah birbirinden farklı karakteristiğe sahip. Serbest dolaşımlı bu FPS ortamında kendi yolunuzu kendiniz seçin. Medal of Honor Vanguard geliştirme takımı, Kongresel Şeref Madalyası cemiyetinin ideallerini oyunda isabetli biçimde yansıtmaya devam ediyor. Yapımcılar oyunun tarihi açıdan mümkün olduğunca gerçekçi ve II. Dünya Savaşı hava deneyimlerine sadık olmasını sağlamak için konularında uzman kaynaklardan yardım aldılar. Son 7 Medal of Honor oyununda Askeri Teknik Danışman olarak görev yapan Hava Kuvvetleri*nden Yüzbaşı Dale Dye, gerçekçi bir deneyim için yardımlarını yine esirgemedi.
  • Serbest dolaşım sağlayan FPS: Serbestçe dolaşabileceğiniz bir ortamda, lineer olmayan görevlerle sinematik anlatımın keyfini çıkaracaksınız.
  • Her göreve düşman bölgesine yapılan bir hava çıkarması ile başlayacaksınız. Indiğiniz yer, görevin gidişatını ciddi biçimde etkileyecektir.
  • Emrinizde birçok, orijinallerine sadık, geliştirilebilir silah.
  • Tüm oyun boyunca kalacak olan saha modifikasyonları ile kişiselleştirdiğiniz silah ile yeteneklerinizi geliştirin.
  •  ;Medal of Honor Vanguard, bir oyunda görebileceğiniz en inanılır insanları size sunacak.
  • Oyun ortamında inanılmaz gerçekçi karakterler için en son teknolojiler kullanılmıştır.
  • Dinamik Online oyun
Medal of Honor Vanguard PS 2, MedalofHonorVanguardPS2 olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim