"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Electronic Arts Medal of Honor: Pacific Assault (PC) özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Oyun çeşidiAksiyon
  • Oyun platformuPC
Marka: Electronic Arts
Model: Medal of Honor: Pacific Assault (PC)


Ürün özellikleri:

Dünya Savaşının Pasifik sahnesindeki askerlerin yerine koyuyor. Özel denizci Tommy Conlin olarak Pearl Harbor'daki yıkıcı saldırıdan kurtulmalı ve müttefik kuvvetlerine katılarak Japon İmparatorluğunun Pasifik üzerindeki kanlı fetih planlarını bozmalısınız. Pearl Harbor saldırısından Japon güçlerinin Tarawa Adaları çevresine yaptıkları savaşlara kadar Medal of Honor Pacific Assault bilgisayar oyunlarına 2. Dünya Savaşındaki Japon tehdidine dayanmaları ve bunun üstesinden gelmeleri için cesaret ve Pacific'te zafer kazanmak için savaşma gücü veriyor.
Japon İmparatorluğunu Yok Edin: Pearl Harbor'daki Battleship Row'ların savunmasından Guadalcanal ormanlarına hareket edin, Pacific sahnesindeki 35'ten fazla tekli oyuncu seviyesinde yolunuza çıkan düşmanlarla savaşın
Olağanüstü Bir Teknoloji: Medal of Honor Pacific Assault Havok fiziği, akıllara durgunluk veren ışıklandırmaları, yansıma efektleri ve çok daha fazlası ile size tıpkı gerçek dünyadan gelen görüntülerle yepyeni bir oyun sunuyor.
Yenilenmiş Yapay Zeka: tamamen yeni yapay zeka, takım taktikleri avantajını kullanarak tamamıyla gerçekçi ve gelişen bir çevre yaratmayı başarıyor
Tamamen Yeni Çoklu Oyuncu Elementleri: sınıf tabanlı bu oyunda tamamen yeni ''invader'' oyun türü, entegre PunkBuster teknolojisi ve 8 orijinal oyun senaryosu ile oyuncuya hi,ç olmadığı kadar geniş bir çoklu oyuncu deneyimi sunuyor.
Ölüm Sınırı: baskın ateşi sonucu ağır yaralandığınızda ve son nefesinizi vermek üzereyken tıbbi yardımı çağırın ve zamanında iyileşebilmeyi umut edin.

Medal of Honor Pacific Assault PC, MedalofHonorPacificAssaultPC olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim