"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Electronic Arts Medal of Honor: Heroes 2. (PSP) özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Oyun çeşidiAksiyon
  • Oyun platformuSony PSP
II. Dünya Savaşı ellerinizde. Tarih 6 Haziran 1944, savaş bitmek bilmiyor. OSS Operatifi John Berg*in rolüne bürünün ve Nazi rejiminin altını kazmak için düşman hatlarının arkasından Normandiya*ya sızın. Stratejik Hizmetler Ofisi*nin bir özel ajanı olarak Nazi savaş makinelerini tamamen yok etmeye yardımcı olacak gizli operasyonları gerçekleştirmek için savaş, sızma, suikast, gözlem ve sabotaj taktikleri kullanacaksınız. Sony Playstation Portable (PSP) sistemi için sıfırdan hazırlanan Medal of Honor Heroes 2 PSP için bugüne kadar çıkmış olan en ayrıntılı savaş oyunu olacak. Ister tek kişilik seferde yepyeni görevlerin üstesinden gelmeye çalışın, ister 32 oyunculu devasa online savaşlara katılın.
  • PSP*de Lider Epik Çokluoyuncu Özelliği * Altı savaş alanında, üç farklı çokluoyuncu modunda istediğiniz zaman, istediğiniz yerde 32 kişilik online çokluoyuncu aksiyonuna veya 8-oyunculu Ad-Hoc karşılaşmalarına katılabilirsiniz.
  • Yüksek Kaliteli Görseller * Bugüne kadar PSP*de gördüğünüz en etkileyici savaş alanları, silah modeller ve efektlerle savaşlar hayat kazanıyor.
  • Yepyeni OSS Aksiyonu * Çok gizli OSS görevlerini yerine getirmek için PSP*nizi kullanın. Ilk kez PSP*nizin gücünü kullanarak mayın tarlalarında dolaşacak, top ve havan atışları yapacak, düşman telsizlerini sabote edecek ve patlayıcılar yerleştireceksiniz.
  • PSP Için Özel * En müthiş mobil Medal of Honor deneyiminde yeni bölümler, hikaye ve karakterler sizi bekliyor.
Medal of Honor Heroes 2 PSP, MedalofHonorHeroes2PSP olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim