"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Electronic Arts Harry Potter and The Order of the Phoenix özellikleri

Harry Potter and the Order of the Phoenix*te Harry Hogwarts*taki beşinci... yılına başlıyor ve büyücü topluluğunun büyük bir kısmının küçüklüğünde kötü kalpli Lord Voldemort ile yaşadığı karşılaşmanın arkasında yatan gerçeği inkar ettiğini fark ediyor. Hogwarts*ın saygıdeğer müdürü Albus Dumbledore*un, gücünü baltalamak ve işini elinden almak için Voldemort*un dönüşü hakkında yalan söylediğinden korkan Sihir Bakanı Cornelius Fudge, Dumbledore*u ve Hogwarts öğrencilerini takip etmek için yeni bir Karanlık Sanatlara Karşı Savunma öğretmeni atıyor. Ancak Profesör Dolores Umbridge'in bakanlık tarafından onaylanmış savunma büyüleri dersi öğrencileri kendilerini tehdit eden karanlık güçlere karşı savunmasız bırakıyor ve tüm büyücü topluluğunu tehdit eden bu duruma karşı ipleri, arkadaşları Hermione ve Ron*un da yardımıyla Harry eline alıyor. Kendilerine *Dumbledore*un Ordusu* ismini veren bir grup öğrenciyle gizlice buluşan Harry onlara kendilerini Karanlık Sanatlara karşı korumayı öğretiyor ve bu cesur büyücüleri gelecek olan olağandışı savaşa hazırlıyor.
 • KENDINIZI SIHIRLE YOĞURUN
 • Sihirli objelerle, tüm odalardaki, koridorlardaki ve avludaki hayaletlerle ve tablolarla uğraşın.  ;
 • FILMIN BÜYÜSÜNÜ CANLANDIRIN
 • Filmdeki tüm büyüyü yaşayın... Little Whinging*teki Ruh Emici* saldırısından Sihir Bakanlığındaki epik savaşa kadar.
 • ILERI SEVIYE BÜYÜLERI KULLANIN
 • Sihir Bakanlığında Lucius, Bellatrix ve Voldemort ile Sihir Bakanlığında savaşırken Sirius ve Dumbledore* olarak dövüşün.
 • SIHRI KONTROL EDIN
 • Yeni nesil grafikler ve ayarlanabilir kontrollerle oyunu kendi tarzınızla oynayın.
Birebir alakalı! Özelliklere bakalım...
 • Gerçek Hogwarts**u Keşfedin : Filmdeki Hogwarts*u keşfedin ve el hareketlerine dayanan büyü yapma sistemini kullanarak büyülü sırlarını ortaya çıkarın. Tablolarla konuşun, görevlerini tamamlayın ve Hogwarts*taki kestirmeler için parolaları öğrenin. Oyuncular karşılaştıkları neredeyse her şey ile etkileşim kurabilir, keşif puanları kazanabilir ve Ödül Odasındaki gizleri açabilirler.
 • Dumbledore*un Ordusunu Toplayın : Dumbledore*un Ordusu için üye bulun ve size katılmalarını sağlayın. Harry Potter and the Order of the Phoenix*in lineer olmayan oyun yapısı sayesinde oyuncular Hogwarts*ın büyülü ortamlarında istedikleri yerlere gidebilir, istedikleri şeyleri istedikleri zaman yapabilirler.
 • Hogwarts Derslerine Katılın : O. W. L. notları kazanmak için Bitkibilim, Muska, Başkalaşım ve Iksir derslerine katılarak öğretmenlerin yan görevlerini oynayın. Iyi notlar alarak kalenin gizli yerlerini açabilirsiniz!
 • Büyücü Oyunlarını Oynayın : Patlamalı Pişti, Tükürenbilye ve Büyücü Satrancı oyunlarında her evin en iyilerine karşı mücadele verin.
 • Filmi, oyunda yaşayın : Little Whinging*deki Ruh Emici saldırısından, Sihir Bakanlığı*ndaki dövüşlere kadar filmin önemli anlarını oynayın. Harry Potter video oyunları tarihindeki filme en sadık oyun deneyimini yaşayacaksınız: kale, film setinde kullanılan planlar kullanılarak yaratıldı; daha otantik bir his yaratmak için filmdeki eşyalara göndermeler yapıldı; filmdeki oyuncular çoğu taranarak oyuna aktarıldı ve bizzat kendileri tarafından seslendirildi; ana Harry Potter müzik teması oyuna da eklendi.
 • Diğer favori karakterlerinizle oynayın Umbridge*in baskısından kaçan Fred ve George*u Hogwarts dışına uçurun. Sihir Bakanlığı*nda Bellatrix Lestrange ve Lucius Malfoy ile karşılaşan Harry*e yardım etmek için Sirius Black* ile oynayın. Voldemort* ile nihai karşılaşmasında Dumbledore* rolüne bürünün.
NOT: DirectX 9.0c diske eklenmiştir ve ekran ve ses kartınız için en son sürücüleri gerektirebilir. Desteklenen ekran kartları: NVIDIA GeForce2 veya daha iyisi. ATI Radeon 7000 veya daha iyisi. Bu kartların dizüstü modelleri desteklenmemektedir. Uyarı: Bu oyun, bazı DVD-ROM ve DVD-RW sürücülerle çakışma yaratabilecek kopyalama önleyici teknoloji içermektedir. Harry Potter and The Order of the Phoenix PC, HarryPotterandTheOrderofthePhoenixPC olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim