"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Electronic Arts Command & Conquer 3: Kane's Wrath (PC) özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Oyun çeşidiStrateji
  • Oyun platformuPC
Kane adına! Command &; Conquer* serisi Command &; Conquer* 3: Kane*s Wrath ile devam ediyor. Büyük başarılara imza atan ve serinin hayranlarının favorilerinden Command &; Conquer 3 Tiberium Wars**ın genişleme paketi olan bu gerçek zamanlı strateji (GZS) oyunu Kane*in merkezinde olduğu yepyeni bir tek kişilik sefer ile Tiberium Evrenine dönüş yapıyor. 20 yıllık bir süreçte gelişen yeni bir hikâyeye hazır olun * Ikinci Tiberium Savaşından sonra Nod Kardeşliğinin yeniden doğuşundan, Üçüncü Tiberium Savaşındaki dramatik olaylar ve ötesine kadar. Hikâye, ünlü oyunculardan oluşan, yüksek tanımlı canlı video sekansları yoluyla anlatılıyor. Son on yılda Command &; Conquer oyunlarında Kane karakterini canlandıran Joe Kucan, Nod Kardeşliğinin başındaki megalomanyak lider rolünde bir kez daha karşınıza çıkıyor. Diğer oyuncular da yakında açıklanacak. Command &; Conquer 3: Kane*s Wrath ayrıca üsler kurmanızı, ordular oluşturmanızı ve küresel boyutta düşmanlarınıza saldırmanızı sağlayan yepyeni bir stratejik oyun katmanı da içeriyor * hemen ardından da komutan olarak yeteneklerinizin sonuna kadar sınanacağı taktik savaşlara katılmanız gerekiyor. Oyunda altı yeni alt grup, birçok yeni birim ve GDI, Nod ve gizemli uzay ırkı Scrin için yeni güçler bulunuyor.
  • Benzersiz Iki On Yıllık Sefer - Kane yeni epik tek kişilik seferin merkezinde geri geliyor. Nod Kardeşliğinin yeniden doğuşundan Üçüncü Tiberium Savaşındaki dramatik olaylar ve ötesine kadar geçen 20 yıllık bir hikâye sizi bekliyor. Kardeşliğin yükselişine ve Command &; Conquer 3 Tiberium Wars ötesindeki olaylara şahit olacaksınız.
  • Küresel Fetih * Üçüncü Tiberium Savaşını kendi tarzınızla yaşayın. Yepyeni küresel fetih modunda birliklerinizin başına geçin. Kuvvetlerinizi stratejik seviyede yerleştirin, ardından Command &; Conquer tarzı taktik oyunda hızlı, akıcı ve öfke dolu çatışmalara katılın. Gezegen düzeyinde strateji planlamaları yapın ve bunları karada hayata geçirin. Bu aynı zamanda konsolda GZS oyunları için de bir dönüm noktası.
  • Canlı-Aksiyon Videoları geri döndü! - Command &; Conquer serilerinde Kane*e hayat veren aktör Joe Kucan*ın da aralarında bulunduğu pek çok ünlü aktör ve aktrisin canlandırdığı canlı aksiyon video sahneleriyle Kardeşliğin doğuşuna tanık olacaksınız.
  • Yepyeni Epik Birimler * Yepyeni Epik birimler ile savaş alanına inanılmaz ateş gücü götürebileceksiniz. Epik Birimlerinizi garnizonlar ve geliştirmeler ile daha da güçlendirebileceksiniz. Bu birimleri stratejik, küresel fetih modunda yerleştirecek ve taktik, savaş bölümünde düşmanınızı ortadan kaldırabileceksiniz.
  • Tamamen Yeni Bir Ordunun Başına Geçin * Üç gruba da eklenmiş olan yeni birimler, binalar ve yeteneklerle Tiberium Savaşları çok farklı geçecek.
  • Yeni birimlerinizi kullanarak karada ve havada düşmanlarınızı ele geçireceksiniz.
  • Uzmanlaşmış Alt-gruplar * Her biri kendine özgü birimlere, güçlere ve geliştirmelere sahip altı farklı alt grup ile kendinize avantaj sağlayın. Seçtiğiniz alt grup sayesinde oyun tarzınızı destekleyebileceksiniz.
NOT: BU GENIŞLEME PAKETINI OYNAYABILMEK IÇIN COMMAND &; CONQUER 3 TIBERIUM WARS, COMMAND &; CONQUER 3 TIBERIUM WARS: KANE EDITION VEYA COMMAND &; CONQUER SAGA SAHIBI OLMALI VE HARD DISKINIZDE 2.5 GB BOŞ ALAN BULUNDURMALISINIZ. Command Conquer 3 Kane s Wrath PC, CommandConquer3KanesWrathPC olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim