"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Electronic Arts Burnout: Dominator (PSP) özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

 • Oyun çeşidiSimülatör
 • Oyun platformuSony PSP
Kaygısız sürüşün sınırlarını zorlayın ve adrenalin ile tehlikenin... sizi uç noktalara götürmesine izin verin; hepsi de PSP® (PlayStation® Portable) için yapılmış en zorlu Burnout oyununda. Yola karşı yarışın ve her türlü tehlikeyle yüz yüze gelin. Kaza yapmadan turbo çubuğunuzu doldurarak Burnout yapın ve inanılmaz hızlara ulaşın. Ard arda yapacağınız Burnout*lar ile puan çarpanınızı arttırın ve dünya turu boyunca sinirlerinizi zorlayın. Her tür yarışa uygun yapılmış yollarda trafiğe karşı savaş verin. Kısayollar keşfedin ve kullanın, virajlarda ustalaşın ve karşıdan gelen arabaların arasına gözünüzü bile kırpmadan dalın. PSP*nin sınırlarını zorlayan Burnout Dominator, bu platformlarda görülmüş en müthiş grafikleri, etkileyici çokluoyuncu modlarını sunuyor. Ayrıca PSP*ye özel bir özellikle oyununuzu arkadaşlarınızla senkronize edebilir ve onların en yüksek puan ve tur sürelerini geçebilirsiniz. Birçok açılabilir özellik, ödül ve PSP*ye özel indirilebilir içerik ile Burnout Dominator sizi bu bahar konsollarınıza kilitleyecek.
 • Yeni bir dünya turu: Her tür yarış için tasarlanmış yepyeni yollarda mücadele verin. Şehirlerarası yollarda trafiği makaslarla geçerken, şehrin kalabalık sokaklarında kendinize geçecek şerit arayın.
 • Eşi olmayan hızlar: Turbonuzu doldurmak için deli gibi hız yapın. Burnout kullanarak hızınızı daha da arttırın. Çoklu Burnout*lar ile adrenalininizi yakmaya devam edin.
 • Yeni yanma yolları: Manyak modunda kendinizi yalnızca rüzgara kaptırmayacak * onunla bir olacaksınız. Göreceğiniz en zorlu yarış modunda her an diken üstünde olacaksınız!
 • Imza kestirmeleri: Her parkurdaki imza kestirmelerini bulmaya çalışın. Kestirmeyi kapatan engellere bir rakibinizi çarptırın ve çok değerli birkaç saniye kazanın.
 • Benzersiz arabalar: Her araba farklı bir deneyim sunuyor ve dünya turu boyunca bu arabaların tümünde ustalaşmanız gerekiyor.
 • Hakimiyet puanları: Yarışlar kazanın, rakiplerinizi alt edin ve ölümcül Hakim serisinde ilerlerken karşınıza çıkan mücadeleleri geçin.
 • Partiye katılın: Parti Oyunu Modunda PSP veya Analog Kontrolör (DUALSHOCK®2) ile herkese kimin en iyi olduğunu gösterebilir veya PlayStation 2 ve PSP Ad Hoc Modunda bire bir yarışlar yapabilirsiniz.
 • Senkronize puan işlevi: PSP*ye özel. Oyununuzu arkadaşlarınızla senkronize edin ve en iyi tur zamanlarını geçmeye çalışın.
 • Indirilebilir oyun içeriği: PSP*deki oyun deneyiminizi oyun çıktıktan sonra yeni özel parkurlar indirerek geliştirin.
Burnout Dominator PSP, BurnoutDominatorPSP, Burnout : Dominator (PSP) olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim