"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Eidos Tomb Raider: Anniversary (PC) özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Oyun çeşidiAksiyon
  • Oyun platformuPC
Tüm zamanların en iyi aksiyon macera oyunlarından biri olan... orijinal Tomb Raider oyunundan esinlenen bu yeni aksiyon macera ile Tomb Raider ve Lara Croft*un onuncu yılını anacak ve kutlayacaksınız.
  • Canlı Lara Croft olarak oynayın, dünyanın en büyük kadın aksiyon kahramanı * Lara*nın zekasını, akıcı hareketlerini, atletikliğini ve elindeki aletleri kullanarak bilinmeyen eski antikaları ortaya çıkarma yolundaki görevinde ona yardımcı olun.
  • Keşfedilmemiş, esrarengiz bölgeleri dolaşın * garip, el değmemiş bölgelere girin ve en derin ve karanlık sırları çözün, yeni diyarlara açılan kapılar bulun ve Lara*nın geçmişindeki sırları ortaya çıkarın
  • Orijinal Tomb Raider*daki klasik ortamları hiç böyle görmemiştiniz * Crystal Dynamics*in kullandığı en son teknoloji sayesinde orijinal oyundaki tüm yerleri * ki bunlar arasında Peru, Yunanistan, Mısır ve daha fazlası bulunuyor * Lara*nın en yeni hareketlerini ve sahip olduğu aletleri kullanarak gezebileceksiniz. Dinamik dünya sayesinde çeşitli oyun seçeneklerine sahip olabilecek ve dolaşacak yeni yerler ve yollar keşfedeceksiniz.
  • Korkutucu düşmanlar * vahşi hayvan ve doğaüstü düşmanlarla, kurtlarla, ayılarla, timsahlarla, korkunç canavarlarla ve T-Rez ile karşılaşın. Yeni ve geliştirilmiş yapay zeka sayesinde tüm düşmanlar daha geniş davranış setlerine sahipler ve oyuncuya daha gelişmiş dövüş seçenekleri sunuyorlar.
  • Yönetmenin yorumu. Orijinal Tomb Raider oyun tasarımcısı Toby Gard ve Crystal Dynamics*ten Tomb Raider: Anniversary Oyun Yönetmeni Jason Botta oyunun yapılışı ile ilgili açılabilir yorumlar sunuyor, Toby orijinal Tomb Raider hakkındaki önceden açıklanmamış sırları anlatıyor.
Tomb Raider Anniversary PC, TombRaiderAnniversaryPC olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim