"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Activision X-Men Origins: Wolverine özellikleri

Ödüllü geliştirici Raven Software tarafından. Twentieth Century Fox*un, merakla beklenen filmi X-Men Origins: Wolverine*in resmi video oyunu şimdiye kadar bir oyunda gördüğünüz aslına en yakın Wolverine aksiyonuna sahip olacak. Oyuncular Wolverine*in kendine has kaba kuvvetini, kendini yenilemesini sağlayan mutant yeteneğini ve yok edilemez adamantiyum pençelerini kullanarak ölüme meydan okuyacak, aldıkları ciddi hasarları gerçek zamanlı olarak iyileştirecek ve mutantın gizemli ve karmaşık geçmişini öğrenecekler. Ödüllü geliştirici Raven Software tarafından yaratılan oyun, oyunculara yüksek hızlı dövüşlerde, derin kombo saldırılarda ve yalnızca Wolverine*in sağ çıkabileceği zorlu koşullarda ortaya çıkacak öfkeye-dayalı güçlerle gerçekleştirecekleri öldürücü vuruşlarda ustalaşırken, Wolverine*in jilet kadar keskin pençelerini ve bitmek bilmeyen öfkesini ortaya çıkaracaklar. Yer yer filmin hikayesinin dışına çıkacak olan bu epik sinematik deneyim, gerçek dünya mekanlarında geçen aksiyon dolu görevler içerecek ve oyuncuların gizli tehlikeleri fark etmeleri, düşmanlarını avlayıp yok etmeleri ve Wolverine*in Colonel Stryker ve Sabretooth ile ilişkisinin ardında yatanları anlamaları için hayvani içgüdülerini geliştirmelerini gerektirecek.
  • ASLINA SADIK BIR WOLVERINE * X-Men*in bu vahşi kahramanı en sonunda aslına sadık bir role bürünüyor * Wolverine*in öfkeyle dolu yok edici saldırılarını, kendini yenileme özelliklerini, hayvani duyularını ve acımasız dövüşlerini tecrübe edeceksiniz. Wolverine*in benzersiz hayvani içgüdüleri oyunculara taktik avantajları ve düşmanın zayıf yanlarını fark etme imkanı verirken, bulmacaları çözüp kaçış yolları bulmalarını da sağlayacak.
  • ACIMASIZ, HAYVANI DÖVÜŞLER * Gerçekçi Wolverine oynanışı sayesinde oyuncular keskin pençeleriyle vahşi saldırılar, karışık kombo vuruşlar ve acımasız karşı saldırılar yapabilecek, bu sırada 100*ün üzerinde özel hareket, refleks vuruşları ve uzun menzilli fırlayış saldırıları kullanabilecekler. X-Men Origins: Wolverine video oyuncuları oyuncuları yüksek tempolu bir aksiyonun içine bırakacak, oyuncular havadaki helikopterlere saldırmak için binalardan zıplayacak veya hareket halindeki araçlarda ordularla kapışacaklar. Wolverine*in şimdiye kadar karşılaştığı en büyük ve tehditkar yaratıklara karşı elinizden geleni yapmanız gerecek.
  • SINEMATIK SAHNELER *Marvel Wolverine çizgi roman yazarı Mark Guggenheim tarafından kaleme alınan oyun yer yer filmin anlatımının dışına çıkarak Logan*ın dönüşümü, Wolverine denen insan silahı haline gelmesinin ardında yaşanan gerçekler üzerine yoğunlaşıyor. -Men Origins: Wolverine video oyununda oyuncular 9 kilometre yükseklikten yere düşecekler, dönen helikopter pervanelerinin arasından atlayacaklar ve hatta müfrezelere karşı tek başına direnecekler. Unreal 3 Motoru ile güçlendirilmiş olan oyunda oyuncular son teknoloji ürünü grafikler ve gerçek zamanlı aksiyon oyununu kesintiye uğratmadan araya girecek sinematik sahneler ile gerçek bir Wolverine deneyimi yaşayacaklar.
  • GERÇEK ZAMANLI YENILENME * X-Men Origins: Wolverine video oyununda Wolverine*in benzersiz kendini yenileme özelliği vücudundaki kas ve derinin gerçek zamanlı olarak yenilendiğini gösterecek ve böyle oyuncular imkansız görünen koşullarda durmaksızın savaşabilecekler. Eşsiz şekilsel hasar sitemi her tür fiziksel hasarın gerçek zamanlı olarak dönüşüme uğramasını sağlayacak
Demo Video:
Not: görüntü ve ses kalitesi web ortamı için düşürülmüştür!
X Men Origins Wolverine PC, XMenOriginsWolverinePC, X Men Origins Wolverine (PC), X-MenOriginsWolverinePC olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim