"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

  • Fatih Turan
bu ürüne sahip. Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Activision Call of Duty 2. (PC) özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Oyun çeşidiAksiyon
  • Oyun platformuPC
Call of Duty 2 , sıradan askerlerin efsanevi DS2 çatışmalarında gördüklerini...
savaşın tüm koasu ve yoğunluğu içinde sinematik bir şekilde yeniden tanımlıyor. 2003 yılının 80*den fazla Yılın Oyunu ödülünü kazanmış Call of Duty oyununun devamı olan Call of Duty 2, daha geniş, daha güçlü ve daha önce hiç olmadığı kadar gerçekçi savaşları, COD 2 motorunun göz alıcı görselleri sayesinde sunuyor.
  • Dünyanın 1 numaralı DS2 oyunu tasarım takımı tamemen yeni ve etkileyici bir deneyimle geri dönüyor: Infinity Ward, ödül sahibi Call of Duty*nin yapımcıları. COD2 motoru, emsalsiz yapay zeka ve seçime dayalı oyun tasarımı ve tamamen yeni, eşi görülmemiş yeniliklerle bezeli, göz alıcı gerçeklikte grafiklerle desteklenen kesintisiz oynanış. Çok güzel hazırlanmış kor, yağmur, sis ve duman efektleri, dinamik ışıklandırma ve gölgelerle birleşerek, bugüne kadar yapılmış en iyi DS2 shooterını ortaya çıkarır.
  • Yüzleşecek yeni düşmanlar ve yeni anlaşmazlıklar: Call of Duty 2, daha büyük savaşlar, daha fazla tank, asker ve patlamaları ekrana daha büyük bir perspektiften ve Avrupa Sahnesinden daha geniş bir alanda sunuyor. *The Desert Fox* ile Kuzey Afrika*nın kavurucu kumları üzerinde uçarken, bir yandan da tanklarla çölde çarpışmaya devam edin.
  • Roket destekli kavrama kancalarını kullanan Army Ranger ekibinizi kullanarak Pointe du Hoc tepelerini ele geçirin ve acımasız Alman karşı saldırılarına karşı koruyun; savaşın parçaladığı Rusya*da bir tank avcısı olarak görev yapın.
  • Ekibinize daha önce olmadığı kadar çok güvenin: Etrafınız, çevrede olan bitenden haberdar ve değişen durumlarda sizi tamamen yeni savaş konuşma sistemini kullanarak uyaran bir çok Müttefik askerle çevrili. Düşman ateşini üzerlerine çekerler, sizi korumaya çalışırlar, siperleri ve hareketli tankları kendilerini korumak için kullanırlar ve sizi gelen düşman askerleriyle ateşlerine karşı uyarırlar.
  • Seçim bazlı oyun şekli: Görevleri kendinize uyacak şekilde oynayın. Ilk önce keskin nişancı mı yoksa tank kumandanı mı olmak istiyorsunuz? Seçim sizin. Açık sonlu savaş alanları, taktiklerinizi belirlemenize ve görevleri ne şekilde sonuçlandıracağınıza karar vermenize imkan tanır
  • Multiplayer Cehennemi: Popüler Call of Duty multiplayer modları üzerine kurulu yoğun Axis-Allies takım bazlı multiplayer aksiyonu için online olun.
Call of Duty 2 PC, CallofDuty2PC olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim