"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Sony DEV3 özellikleri

Uzaktaki nesneleri HD kalitesinde görün ve kaydedin

Artık kuşlar, vahşi yaşam ve spor karşılaşmaları gibi uzaktaki sahneleri hem izleyebilir hem de ayrıntılı HD videoya kaydedebilirsiniz. Harika objektiflere ve rahat bir tutuşa sahip olan bu dijital dürbünler 3D çekim ve daha net görüntü için optik sabitleme gibi gelişmiş özelliklere sahiptir.

 

 

Nesneye daha çok yaklaşın

Kuşların, vahşi yaşamın, teknelerin, uçakların, uzaktaki manzaraların ya da spor karşılaşmalarının her ayrıntısını yakalayın. Nesnenizi bulmak için geniş bir alanı "tarayın" ve 10x'e kadar büyütme ile daha yakından bakmak için zoom yapın.

 

 

Gördüğünüzü kaydedin

Sıradan dürbünler anılarınızı ikinci kez yaşamanıza izin vermez. Dijital kayıt yapan dürbünler yakınlaşılan alanı HD video ya da fotoğraf olarak kaydeder. Böylece anılarınızı HD TV'de tekrar yaşayabilir ya da videoları ve fotoğrafları bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

 

 

Daha net ve daha sabit görüntüler

Elde tutulan dürbünlerde yüksek büyütme oranları titrek, sabit olmayan görüntülere neden olur. Optical SteadyShot Aktif Modu nesnenizi daha net ve sabit görmenizi sağlar. Bu özellik, uzaktaki bir kuşu ya da uçağı görmek için idealdir.

 

 

3D kayıt yapın

3D video kaydı ile çektiğiniz videolara ekstra bir boyut katın ve heyecan verici sonuçları BRAVIA® ya da uyumlu herhangi bir 3D televizyonda HD kalitesinde izleyin.

 

 

Değişken zoom ve otomatik odaklama

Rahatça ulaşılabilen zoom kontrolü dürbünle bakarken büyütme oranını kolayca ayarlamanızı sağlar. Otomatik odaklama ise odağı manuel olarak ayarlamaya gerek kalmadan nesnenize net ve keskin bir şekilde odaklanmanızı sağlar.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim