"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Kingston DataTraveler Vault Privacy Managed 4GB özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Kapasite4 GB
  • USB versiyonuUSB 2.0

BOYUTLAR

  • Yükseklik22 mm
  • Genişlik78 mm
  • Kalınlık12 mm

DataTraveler Vault - Privacy Managed

Verileri, 256 bit AES şifreleme, 0 gizlilik ve Merkezi Yönetim Sistemi ile koruyun.

Kingston Technology, merkezi yönetilen USB sürücülere daha fazla erişim sağlamak ve hareket halinde bilgilerin korunmasını kolaylaştırmak için BlockMaster ile işbirliği yaptı.

BlockMaster ın SafeConsole® ürünü, bir kuruluşun Gizli Yönetilen Flash disklerini içeren DataTraveler® Vault üzerinde tam USB yönetim kontrolü uyguluyor. Diskin, SafeConsole sürücü yönetim sistemi tarafından yönetilmesi gerekiyor. SafeConsole ile yöneticiler, belirli genişletilmiş DTVP-M özelliklerini etkinleştirebilir, parola ve aygıt kurallarını yapılandırabilir, parolaları uzaktan sıfırlayabilir, uyumluluk için denetimi etkinleştirebilir ve çok daha fazlasını yapabilir. SafeConsole sunucu yazılımına, standart bir web tarayıcısı üzerinden erişilir ve tercihe bağlı olarak, kurumsal dizini veya organizasyon birim yapısını yansıtır. Yönetilen her bir DTVP-M, atanan belirli grubun yapılandırma güncellemeleri için internet üzerinden SafeConsole a güvenli bir şekilde bağlanır.

ABD de montajı yapılan DataTraveler® Vault — Privacy Managed, beş yıl garantilidir ve efsanevi Kingston güvenirliği ile sunulmaktadır. 
FOTOĞRAFLARGeri bildirim