"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Corsair Flash Voyager USB 3.0 64GB özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Kapasite64 GB
  • USB versiyonuUSB 3.0

CORSAIR Flash Voyager USB 3.0 Short 64GB USB Flash Bellek
Corsair Flash Voyager bellekler sağlam ve güvenilirdir. Boyutları ve şık görüntüsüyle zevkli ve kolay bir kullanım sağlar. Yüksek hızı nedeniyle MP3 resim sunum ve bu gibi dosyaları taşımak için idealdir. Bir çok sistemde Plug&Play desteklidir. Sağlam kauçuk dış gövdesi sayesinde kaymaz su geçirmez ve darbelere dayanıklıdır. Geriye dönük uyumluluğu USB 2.0 ve USB 1.1 cihazlarınızda dahi kullanmanıza olanak tanır.    Hızın Farkına Varın
Corsair Flash Voyager 3.0 bellekler ile geleneksel USB 2.0 belleklere göre daha hızlı veri aktarımının keyfini yaşayın. USB 3.0 arabirimini kullanarak yüksek kalitedeki videoları doğrudan bellek üzerinden izleyebilirsiniz. Flash Voyager 3.0 Short 85 MB/s okuma ve 70 MB/s yazma hızına sahiptir.
Not: Testlerde ATTO Benchmark programı kullanılmıştır.   Yanınızdan Ayırmayın!
Corsair Flash Voyager ideal boyutları ve şık tasarımı ile yanınızdan ayırmadan taşıyabileceğiniz bir eşyanız olacak. Ekstra dayanıklı yapısı verilerinize zarar gelmesini engeller. Microsoft Windows 7 Microsoft Windows Vista Mac OS X hatta Linux ile sorunsuzca çalışır.   Korkmadan Taşıyın!
CORSAIR Flash Voyager USB 3.0 ın dış yüzeyi özel kauçuktan yapılmıştır. Bu sayede sıvı teması yüksek ve düşük sıcaklığa maruz kalma (0 - 75 C arası)yüksek basınç ve düşme gibi durumlarda verilerinizi güvenle saklar daha uzun bir ömür vaad eder. Barındırdığı katı diskler yapısı itibariyle sanal bir şok koruması ortamı sunar.   Voyager 64 GB USB 3 0 CMFVY 3 S 64 GB, Voyager64GBUSB30CMFVY3S64GB, Voyager 64GB USB 3.0 CMFVY3S 64GB, Voyager64GBUSB30CMFVY3S-64GB, Voyager 64 GB USB 3.0 CMFVY3S-64 GB olarak da bilinir.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim