"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…

  • Beyaz
  • Siyah
ve 6 seçenek daha…

740

Toplam 1 mağazada bulundu

  • Gamze Demir
  • Nadi Timur
  • Ertan Mollaoğlu
  • Montezooma
  • Turan Açıkgöz
ve 2 iyi insan daha bu ürüne sahipler. Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

Benim ki sadece wifi olan modeliydi. 3g olsaydı daha iyi olurdu tabii ama fiyat farkından dolayı bunu aldım. Usb yok insan yine de garipsiyor.

Gamze Demir Gamze Demir Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Bağlantı Özellikleri


hepsinde 3g olsaydı ya da fiyat farkı çok az olsaydı iyi olurdu. diğer ürünler ile etkileşime geçmemesi de sıkıntı bence.

Koray Haktan Koray Haktan Tümünü oku

En faydalı olumsuz yorum / Bağlantı Özellikleri

18 iyi insanın değerlendirmesi ile %90 memnuniyet aldı.

90
%100 bu ürünü tavsiye etti.

Apple iPad 2 İçin Teklifler

Apple iPad 2 özellikleri

 

Gelişmiş Tasarım İnce. Hafif. Tam donanımlı.

Elinize alır almaz iPad 2 bir parçanız gibi olur. Yenilikçi tasarımının arkasındaki fikir de budur. 8,8 mm inceliğinde ve yalnızca 601 gr ağırlığındaki iPad 2, çift çekirdekli bir A5 çipe, FaceTime ve HD video kayıt için iki kameraya, 10 saatlik pil ömrüne, iOS 5'e ve iCloud'a sahiptir.1 Bu kadar ince bir cihazın bu kadar çok özelliğe sahip olmasına inanamazsınız.

 

İki çekirdekli A5 çipi. Uzun süren, güçlü performans.

Tek A5 çipteki iki güçlü çekirdekle, iPad aynı anda iki kat iş yapabilir. Çoklu görevleri sorunsuzca yürütebilir, uygulamaları hızla yükleyebilir ve dokunduğunuz her şeyden anında yanıt alabilirsiniz. iPad 2, oyun oynamaktan fotoğraf arşivinizde gezinmeye kadar her konuda, ilk nesil iPad'deki grafik performansın dokuz katını sunar. Her şey çok daha akıcı ve gerçekçidir.

 

Harika uygulamalarla gelir. Her şeye sahiptir. Ve hiçbir şeye benzemez.

İnternette gezin, epostalarınıza bakın, film izleyin, oyun oynayın ve daha birçok şey yapın. En sık okuduğunuz gazeteleri doğrudan Gazete Bayisi'nden alın. iMessage'le haberleşin. Anımsatıcılar'la hiçbir şeyi unutmayın. iPad bazı şeyleri yapma biçiminizi tamamen değiştirir.

 

iCloud. İçerikleriniz. Tüm cihazlarınızda.

iCloud fotoğraflarınızı, belgelerinizi ve daha birçok şeyi depolar ve kablosuz olarak tüm cihazlarınıza aktarır.2 Böylece, iPad'inizde fotoğraf çektiğinizde veya takvime bir etkinlik kaydettiğinizde, iCloud bunların Mac, iPhone ve iPod touch'ta da görünmesini sağlar. Sizin bir şey yapmanıza gerek kalmaz.

 

Smart Cover. Harika bir görünüm. Ve daha da harika hareket yeteneği.

Smart Cover ve iPad 2 birbiri için yaratıldı. Tam anlamıyla.3 iPad'e mıknatıslarla tutunan Smart Cover sadece onu korumakla kalmaz. Aynı zamanda uyanmasını, dik durmasını ve güzel görünmesini sağlar. O sadece akıllı değil. Bir dahi.

 

Arkadan aydınlatmalı LED ekran. İnanılmaz bir görüntü.

iPad, yüksek çözünürlüklü fotoğraflar, filmler, kitaplar ve daha birçok şey için 9,7 inçlik, büyük ve güzel bir ekrandır. LED arkadan aydınlatma her şeyi net, canlı ve parlak hale getirir. Uçaklar gibi ışığın az olduğu iç mekanlarda bile. Ayrıca IPS (düzlemsel geçiş) teknolojisiyle 178°'lik geniş bir görüntüleme açısı sunar.

 

Multi-Touch. Her şey parmaklarınızın ucunda.

iPad'le yapacağınız her şey için parmaklarınızı kullanırsınız. Ayrıca Multi-Touch teknolojisi sayesinde internette gezme, eposta yazma, kitap okuma, fotoğraflara bakma ve uygulamalar arasında geçiş yapma gibi tüm işlemler daha kolay ve daha eğlenceli hale gelir. Sezgiselliği sayesinde dokunma, kaydırma veya kıstırıp açma gibi hareketlerle istediğiniz uygulamalara hemen ulaşırsınız.

 
FOTOĞRAFLARGeri bildirim