"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Üzgünüm, TP-Link TL-SG3109 ürünü için henüz fiyat rehberi oluşturulmamış.

TP-Link TL-SG3109 ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.

TP-Link TL-SG3109 kullanıcı yorumları

TP-Link TL-SG3109 için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, TP-Link TL-SG3109 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

TP-Link TL-SG3109 özellikleri

ÖZELLIKLER:
- SNMP, Web, ve Telnet/Konsol yönetimini destekler
- SNMPv1, SNMPv2c, SNMPv3'ü destekler
- SNMP MIB-II, Ethernet-benzeri MIB ve Köprü MIB desteği
- RMON istatistikleri, tarih, alarm ve olay grubu desteği
- GARP ve GVRP desteği
- IEEE 802.1X Port-Bazlı Ağ Erişim Kontrol protokolü ve RADIUS'a
bağlantı desteği
- IEEE 802.1Q Tag VLAN desteği
- IEEE 802.3ad LCAP'lı port trunk desteği
- Statik MAC adresi ve MAC adres filtreleme yönetimi destekleri
- Statik Port Önceliği ve IEEE 802.1p Önceliğini destekler
- Port Güvenliği, Yayın Fırtınası Kontrolü ve Port Yansıtma için
yapılandırma işlevlerini destekler
- IEEE 802.1D Dağıtma Ağacı protokolü
- IGMP Trafik Gözetleme işlevini destekler
- Yapılandırma yedekleme ve geri yükleme ve ürün yazılımı
yükseltmelerini destekler
- Rafa montajlanabilir çelik kasa
- Dahili güç kaynağı
TANITIM:
- TL-SG3109 Pure-Gigabit Yönetimli Switch, IEEE
802.3/802.3u/802.3ab/802.3z Ethernet standartlarıyla tam uyumludur. Oto-
MDI/MDIX'li 8 adet 10/100/1000Mbps UTP/STP RJ45 port ve MiniGBIC
modüllerini destekleyen 1 adet SFP bağımsız genişletme yuvası sağlar.
Ayrıca sistem, port, ağ, Dağıtma Ağacı, IEEE 802.1X protokolü, VLAN,
Santral, IGMP Trafik Gözetleme, SNMP protokolü, öncelik ve güvenlik
dahil güçlü yönetim işlevleri sunar.
- TL-SG3109 switch çoklu yönetim yöntemleri sunar: SNMP, Web, ve Telnet,
Konsol. Standart 48 cm rafa montajlanabilir çelik kasası ve akıllı
yönetim, cihazı küçük, orta ve büyük ölçekli ağlar için uygun kılar.
TEKNIK ÖZELLIKLER:
Yazılım Özellikleri
* Standartlar ve Protokoller: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z,
802.3ad, 802.3x, 802.1d, 802.1s, 802.1w, 802.1q, 802.1p, 802.1x, SNMP
* Ana Fonksiyon
- MAC Adres Oto-Öğrenimi ve Oto-Eskitme
- Fırtına Kontrol (Yayın, Çok Noktaya Yayın, Bilinmeyen Tek Noktaya
Yayın)
- Port Izleme
- IGMP Trafik gözetleme
* MAC Adres Tablosu: 8k
* Switching Kapasitesi: 18Gbps
* Iletim Yöntemi: Sakla ve Ilet
* Öncelik
- Port Tabanlı Öncelik
- IEEE 802.1p Tabanlı Öncelik: 4 Sıra
- IP DSCP Tabanlı Öncelik
* Bağlantı Birleştirme: IEEE 802.3ad LACP Bağlantı Birleştirme
* Spanning Tree
- IEEE 802.1d Spanning Tree
- IEEE 802.1s Çoklu Spanning Tree
- IEEE 802.1w Hızlı Spanning Tree
- BPDU Filtreleme
* VLAN
- 802.1Q Tag-VLAN
- GARP/GVRP
* Yönetim Erişim Kontrolü
- Port Tabanlı
- MAC Tabanlı
- IP Tabanlı
- VLAN Tabanlı
- LAG Tabanlı
* Güvenlik ve Kimlik Doğrulama
- Port Görüntüleme
- Statik MAC Adresi Bağlama
- 802.1x port Tabanlı Erişim Kontrol
- RADIUS
- TACACS+
* Ağ Yönetimi:
- Telnet, CLI/Konsol, SSH v1/v2
- Web (Http/Https), SSL
- SNMP v1/v2c/v3
- SNMP MIB-II, Ethernet-benzeri MIB ve Köprü MIB
- RMON istatistikler, geçmiş, alarm ve olay grubu
* Sistem Fonksiyonu
- Sabit IP Adresi Ayarlama
- VCT (Görsel Kablo Testi )
- Sistem Günlüğü
- Port Akış Istatistikleri
- TFTP Yükseltme
Donanım Özellikleri
* Portlar
- 8 adet 10/100/1000Mbps Oto-Anlaşmalı RJ45 Girişi (Oto MDI/MDIX)
- 1 adet Gigabit SFP Girişi
- 1 adet RS232 Konsol Girişi
* Ağ Medyası
- 10BASE-T: UTP kategori 3, 4, 5 kablosu (azami 100m)
EIA/TIA-568 100O STP (azami 100m)
- 100BASE-TX/1000Base-T: UTP kategori 5, 5e kablosu (azami 100m)
EIA/TIA-568 100O STP (azami 100m)
- 1000BASE-X: MMF, SMF
* LED Göstergesi: Güç, Sistem, Bağlantı/Hareket, 1000M,
* Güvenlik ve Emisyon: FCC, CE
* Ebatlar (G*D*Y): (294*180*44 mm)
* Çevre Koşulları:
- Çalışma Sıcaklığı: 0°C~40°C
- Saklama Sıcaklığı: -40°C~70°C
- Çalışma Nemi: 10%~90% yoğunlaşmamış
- Saklama Nemi: 5%~90% yoğunlaşmamış
* Güç :100-240VAC, 50/60Hz

TL SG 3109, TLSG3109, TL SG3109, TL-SG 3109 olarak da bilinir.



TP-Link TL-SG3109 ürün görselleri

TP-Link TL-SG3109 Forumları

    Henüz başlık oluşturulmamış. Merak ettiğiniz konularla ilgili başlık oluşturmak için buraya tıklayın.

    ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

    Geri bildirim