"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


419

Toplam 5 mağazada bulundu

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Üzgünüm, TP-Link TL-SG2216 ürünü için henüz fiyat rehberi oluşturulmamış.

TP-Link TL-SG2216 ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.

TP-Link TL-SG2216 kullanıcı yorumları

TP-Link TL-SG2216 için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, TP-Link TL-SG2216 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

TP-Link TL-SG2216 özellikleri

TP-LINK TL-SG2216WEB 16 PORT GIGABIT WEB AKILLI SWITCH
ÖZELLIKLER:
- Modüller (paylaşımlı Port 15 ve Port 16)
- Web tabanlı yönetim ile hızlı ve kolay kurulum
- Port bazlı VLAN ve IEEE 802.1Q Tag VLAN desteği
- Port Trunking desteği
- Port Güvenliği, Yayın Fırtınası Kontrolü ve Port Yansıtma için
yapılandırma işlevlerini destekler
- Statik MAC adresi ve MAC adres filtreleme yönetimi destekleri
- Sanal Kablo Testi desteği
- Statik Port Önceliği ve IEEE 802.1p Hizmet Sınıfını (CoS), 4 Öncelik
Kuyruğunu destekler
- Yapılandırma yedekleme ve geri yükleme ve ürün yazılımı
yükseltmelerini destekler
- Rafa montajlanabilir çelik kasa
- Dahili güç kaynağı
TEKNIK ÖZELLIKLER:
Yazılım Özellikleri

Standartlar ve Protokoller: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z,
802.3ad, 802.3x, 802.1q, 802.1p

Ana Fonksiyon
- MAC Adres Oto-Öğrenimi ve Oto-Eskitme
- Fırtına Kontrol (Yayın, Çok Noktaya Yayın, Bilinmeyen Tek Noktaya
Yayın)
- Port Izleme

MAC Adres Tablosu: 4k

Switching Kapasitesi: 32Gbps

Iletim Yöntemi: Sakla ve Ilet

Öncelik:
- Port Tabanlı Öncelik
- IEEE 802.1p Tabanlı Öncelik: 4 Sıra
- IP DSCP Tabanlı Öncelik

Bağlantı Birleştirme: IEEE 802.3ad LACP Bağlantı Birleştirme

VLAN
- Port Tabanlı ı VLAN
- 802.1Q Tag-VLAN
- MTU VLAN

Erişim Kontrol Listesi
- Port Tabanlı
- MAC Tabanlı

Güvenlik ve Kimlik Doğrulama
- Port Güvenliği
- Statik MAC Adresi Bağlama
- Dinamik MAC Adresi Bağlama

Ağ Yönetimi
- Web (Http)'den Yönetme
- Uzaktan Yönetme

Sistem Fonksiyonu
- Sabit IP Adresi Ayarlama
- VCT (Görsel Kablo Testi)
- Port Akış Istatistikleri
- TFTP YÜkseltme
Donanım Özellikleri

Portlar
- 16 adet 10/100/1000Mbps Oto-Anlaşmalı RJ45 Portlar (Oto MDI/MDIX)
- 2 adet Gigabit SFP Girişi (Giriş 15, 16 ile paylaşılır)

Ağ Medyası
- 10BASE-T: UTP Kategori 3, 4, 5 kablosu (azami 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (azami 100m)
- 100BASE-TX/1000Base-T: UTP kategori 5, 5e kablosu (azami 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (azami 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF

LED Göstergesi: Güç, Sistem, Bağlantı/Hareket, 1000M,

Güvenlik ve Emisyon: FCC, CE

Ebatlar (G
D
Y): (440
260
44 mm)

Çevre Koşulları
- Çalışma Sıcaklığı: 0°C~40°C
- Saklama Sıcaklığı: -40°C~70°C
- Çalışma Nemi: 10%~90% yoğunlaşmamış
- Saklama Nemi: 5%~90% yoğunlaşmamış

Güç: 100-240VAC, 50/60Hz
Ürün Kodu: TP-LINK TL-SG2216WEB 16 PORT GIGABIT WEB AKILLI SWITCH
Standartlar: -
Port Yapısı: -
Bilgi Transfer Hızı: -
Bellek: -
Led Göstergesi: -
Güç Gereksinimi: -
Boyutlar: -
Diğer: -
Garanti : 24 AY
 




TP-Link TL-SG2216 ürün görselleri

TP-Link TL-SG2216 Forumları

    Henüz başlık oluşturulmamış. Merak ettiğiniz konularla ilgili başlık oluşturmak için buraya tıklayın.

    ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

    Geri bildirim