"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Digitus DN-50011 özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • 10/100 Mbit/s portu sayısı5
  • Yönetilebilir (SNMP)Yok
Digitus Unmanaged 5 port 10/100 Fast Ethernet NWay Switch, Masaüstü Tip- IEEE 802.3u (100BaseTX) ve IEEE 802.3 (10 BaseT) standartlarına uygundur.
- Cihaz üzerinde 5 adet 10/100 Mbps'lik Auto Sense Ethernet port yer almaktadır.
- Full-duplex veya Half-duplex çalışmaktadır.
- Non-blocking ve non-head-of-line iletim sağlamaktadır.
- Back-pressure ve 802.3X akış denetim mekanizmalarını desteklemektedir.
- Store-and-forward modunda paket anahtarlamayı desteklemektedir.
- Her portu Auto MDI/MDI-X özelliğine sahiptir. Cihaz, portlara takılan kablonun çapraz kablo (cross cable) mu düz kablo (straight) mu olduğunu otomatik olarak tespit eder ve kendisini mevcut duruma göre ayarlamaktadır.
- Broadcast storm filtering özelliği sayesinde network'te oluşabilecek anormal trafiği minimize ederek networkün sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlar.
- Harici güç adaptörü cihaz ile birlikte verilmektedir.
- Masaüstü kullanım için uygundur.
- LED ışıkları sayesinde cihazın çalışması hakkında detaylı bilgi edinilebilmektedir. * NWay bir telekomünikasyon protokolü olup Ethernet arayüzüne sahip cihazların birbirleriyle en hızlı şekilde iletişim kurmalarını sağlar. NWay mekanizması Autosensing (Otomatik Algılama) veya Autosense (Otomatik Tanıma) olarak da bilinir. Bu özellik karşı taraftaki donanımın hızını otomatik tespit edebileceği anlamına gelir; karşı taraf hangi hızda ise (10Mbit / 100 Mbit / 1000Mbit vs. ) o hızda irtibat kurulur. DN 50011, DN50011 olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim