"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Corsair CWCH100 özellikleri


Corsair Hydro Serisi Sıvı Soğutmaya Geçmeyi Kolaylaştırır.

Kolay Kurulum Sıfır Bakım

Artık ciddi CPU soğutma performansı elde etmek için modüler su soğutma sistemlerine yatırım ve titiz kurulum yapmak gerekmiyor. Her Hydro Serisi CPU soğutucusıvı ihtiyacı önceden doldurulmuş sızdırmaz kapalı devre bir sistemdir. Boruuzun ömürlü kullanım için düşük buharlaşma HIP inşa edilmiştir ve termal macun önceden uygulanmıştır. Böylece birkaç dakika içinde çalışır durumda olacaktır.

Parmaklarınızın Ucunda Kontrol Edin.

Düşük profilli entegre pompa ve soğuk plaka üzerindeki butona basın ve böylece fan hızı ile soğutma performansı kontrolünü ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde seçin. Beyaz LED kullanılan profili anlamınız sağlar.

Kompakt ve Sessiz Tasarım

H100 Radyatörü 240mm uzunluğundadır ve iki adet 120mm fan takilabilir. Herhangi standart 120mm fan kullanabilirsiniz. Tüm modern CPU soketlerini destekler ve braketleri kutu içerisinde gelir.

Son Soğutma Teknolojisi

H100 bir mikro-kanal bakır soğuk plaka ve bölünmüş bir akış manifoldu ile düşük profilli hafif soğutma ünitesi içerir. Akışkanlar dinamiği için tüm bu ilgi sonucu çoğu stok işlemci fanları daha düşük bir gürültü seviyesindedikkat çekecek derecede verimli olur.
CWCH 100 olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim