"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


993

Toplam 1 mağazada bulundu

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

1 iyi insanın değerlendirmesi ile %60 memnuniyet aldı.

60

Canon LV-7292M özellikleri

Detaylı Özellikler

 

Net parlak yansıtma

Doğal XGA çözünürlük (1024 x 768 piksel) ve 2.200 lümen parlaklığı Orta Taşınabilir serisinin bir parçası olan LV-7292M modelini ofiste veya hareket halinde net görüntüler yansıtmak için bir tercih haline getirir. 500:1 kontrast oranı LV-7292M'in ayrıntıları başarıyla yakalamasını ve canlı renkler görüntülemesini sağlar. Canon’un 1,2x yakınlaştırmalı projeksiyonu hemen hemen her ortamda muhteşem görüntü kalitesi sağlar.

 

Otomatik çalışma

Çeşitli otomatik özellikleri sayesinde deneyimsiz kullanıcılar bile LV-7292M'i kolayca kullanabilirler. Bunlar, giriş sinyallerini otomatik olarak yakalayan Otomatik Giriş Arama ve herhangi bir projektör eğriliğini düzelten Otomatik Keystone Düzeltme'yi içerir.

 

Güçlü dijital bağlantılar

Küçük alanlarda yüksek kalitede dijital projeksiyonlar için ilk tercih olan LV-7292M, bilgisayarlara, DVD oynatıcılara ve benzerlerine bağlanmayı sağlayan HDMI™'yı destekler. Yerleşik 1W kompakt hoparlörleriyle, eksiksiz bir projeksiyon sistemidir. Alternatif olarak hat çıkışı harici bir ses sistemini bağlamak için kullanılabilir.

 

Önceden Ayarlanmış Görüntü Modları

Önceden ayarlı kalite modu düğmeleriyle projektörü geçerli ortamınız için basitçe optimize edebilirsiniz. Bunlar, siyah (yeşil) tahtada veya renkli duvarlarda görüntüleri göstermenin yanı sura parlak ışıkta yansıtma için de ayarları otomatik olarak değiştirirler. Kontrast, renk ve parlaklıkta yapılan manuel değişiklikler ileride kullanmak için hafızaya kaydedilebilir. Ayrıca, LV-7292M en boy oranını yansıtılan görüntüye uyacak şekilde otomatik olarak ayarlar.

 

Daha az bakım, daha düşük maliyetler

Uzun ömürlü lamba (Eco modda 6.000 saat'e kadar) ve hava filtresi (yaklaşık 5.500 saat kullanılabilen bakım dönemleri arasındaki süreyi uzatır ve maliyetleri azaltır. Güç tüketimi beklemede düşüktür (1W'ın altında) ve projektör Eco Modda yalnızca 29dBA'da sessizce çalıştığından projeksiyonlar sırasında çok az rahatsız edici gürültü vardır.

 

Kontrol ve yönetim

Seri kontrol portu, projektörü açma ve kapama, ayarları değiştirme ve lamba kullanımını izleme de dahil olmak üzere projektörün uzaktan yönetimine imkan sağlar. Oda kontrol sistemleriyle entegre etmek için de idealdir.

 

Hatasız sunumlar

İzinsiz kullanım parola korumasıyla önlenmiştir. Kontrol Paneli Tuş Kilidi kazara yanlış düğmeye basmanın neden olduğu hataları önleyerek gönül rahatlığı sağlar.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim