"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Olimpia Splendid Piu Eco 10 özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Ağırlık26 Kg
  • Yükseklik76 cm
  • Gürültü seviyesi48 dB
  • Isıtma fonksiyonuYok
  • Maksimum soğutma kapasitesi (kW)3
  • Derinlik40 cm
  • Genişlik46 cm
  • Uzaktan kumandaVar
strong>Marka: Olimpia Splendid
Model: Piu Eco 10

Ürün özellikleri:

Più Eco: Yeni taşınabilir Comfort Line serisi
Yenilikçi hava tedarik sistemi ve yepyeni teknoloji, hemen hemen hiç ses çıkarmayan teğetsel fanı sayesinde bu serinin konfor düzeyi çok üst seviyeye çıkarılmıştır.
Sayısı çok, yeni vasıflar her mod ve safhada zirvede performansı garanti eder. Bütün Piu' serisi modelleri akıllı, kompakt ve A sınıfıdır ve çevre dostu gaz kullanılmaktadır.

Çok Fonksiyonlu
Piu' A sınıfı klima olması yanında değişik fonksiyonlar sunar.
Sadece fanını çalıştırarak vantilatör olarak kullanabilirsiniz.
Nem alma özelliği ile çevrenizde bulunan nemi kontrol eder.
Otomatik modu ile yerleştirildiği yere göre kendisini ayarlar ve harcadığı gücü bulunduğu yerin en optimum şekilde havalandırılması, neminin alınmasıma ve sıcaklığa gelmesi için kullanır.
Zamanlayıcısı ile belirlediğiniz zamanlarda cihazınız otomatik olarak açılır, kapanır.
Tasarımı hava sıcaklık dağılımı haritası çıkarılmış bir test odası kullanılarak, en modern akışkan dinamiği ve termodinamik simülasyon araçlarının yardımı ile yapıldı. Bu da mekan içerisinde mükemmel bir hava dağıtımının nasıl olması gerektiğini test etmemizi, karşılaştırmamızı ve farklı teknolojik çözümler üreterek, sonuçları rafine etmemizi sağladı.
Kromatik renk seçimi iç mekanlara mükemmel uyum sağlarken, tasarımın kompaktlığı ayrıntılar için gösterilen dikkatin altını çizer.
Mükemmel soğutma gücü için Minimal enerji tüketimi: İnanılmaz yüksek performansı ile kendi kategorisinde en verimli taşınabilir birimdir. Dario Tanfoglio tarafından tasarlanan bu zarif birim her tür oda dekoru ile uyumlu olacaktır.
Aero-akustik performans, cihazın yeni tasarlanan arttırılmış miktarda havanın minimum gürültü ve enerji sarfiyatı ile hareketine imkan veren teğetsel fanı sayesinde benzersizdir. Sonuç, gece kullanımı için mükemmel, oldukça sessiz ve yüksek derecede etkili bir klimadır. Piu' ekolojik çevre dostu gazlar kullanır. Oldukça etkili kompresörü ve ısı değiştiricileri sayesinde yüksek performansını A sınıfı enerji tüketimi ile sergiler.

PiuEco10 olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim