"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

Ürünü Canon 60d de video çekmek için aldım. Çok tavsiye edilen ultra keskin bir lens denilen bir lensti. f1.4 diyafram harika gerçekten. Gece çekimlerine direkt olarak etki ediyor. Harika bir portre lensi ayrıca. f2.8 sonrası keskinliği daha da artıyor.…

Selim the magnificent Selim the magnificent Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Genel Görüş


2 iyi insanın değerlendirmesi ile %90 memnuniyet aldı.

90

Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM özellikleri

D-SLR fotoğraf makineleri için en üst düzeyde geliştirilmiş odak uzunluğu 85mm en doğal perspektif'e sahip geniş diyaframlı orta telefoto objektiftir. 

SLR kameraların ortak problemi olan dağılma ve gölgelenmeyi minimum seviyeye indiren çok katlı kapGeniş 1.4 diyaframı düşük ışık koşulları ve porter fotoğrafçılığı için idealdir. APS-C ebatlı algılayıcılara sahip gövdelerde kullanıldığında etkin olarak 127cm F1.4 bir objektife dönüşmektedir. SLD (Özel Düşük Dağılım) objektif ve kalıplanmış cam elemanı her türlü dağılmaları mükemmel şekilde düzeltirken muhteşem optik performans sağlar. Arka Fokus (RF) sistemi ile donaltılmış olan bu objektif netlemeden kaynaklı dağılmaları asgari düzeye indirir. Süper Çok Katmanlı Kaplama yansıma ve parlamaları düşürürken tüm zoom aralığında yüksek kalitede görüntü alınmasını sağlar. HSM motoru sayesinde yüksek hızda ve sessiz netleme yaparken aynı zamanda istenildiğinde manuel netleme yapılabilmesine de olanak tanır. Asgari netleme mesafesi 85cm ve azami büyütme oranı 1:8.6dır. Çevrili 9 diyafram yaprağı netlik dışı alanlarda etkileyici netsizlik yaratır. 

İlgisiz ışıkların objektife girmesini önlemek için Taç Yaprağı tipinde parasoley ile donatılmıştır. APS-C ebatlı gövdeler için parasoley uzunluğunu arttıran bu objektife özel parasoley adaptörü birlikte verilmektedir.lama yüzeyi ve kromatik sapmaları önleyen ELD mercek sistemine sahip bu objektif ile digital SLR kameraların yanında analog SLR kameralarda da mükemmel görüntü kalitesi elde etmek mümkündür.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim