"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Sigma 24mm f/1.8 EX DG ASP Macro özellikleri

Yakın Plan Çekimler için Geniş Diyaframlı Geniş Açılı Objektif 
 
Makro çekim kabiliyetine sahip olan bu objektif 1:2.7 azami büyütme oranı ve F1.8 hızlı diyaframa sahiptir. Asferik objektiflerin kullanımı objektifin parlak bir yapıda sapma ve astigmatik bozulmaları dengelemesi sağlar. D-SLR gövdelerle de kullanılabilecek ideal bir DG objektiftir.
 
Makro Çekim 
 
Bu objektif asgari 18cm netleme mesafesi ile makro fotoğraf çekimine uygundur. Sahip olduğu yüzer netlik sistemiyle açısal bozuklar ve astigmatik etkileri azaltarak yüksek performans sağlar. 1:2.7'lik reprodüksiyon oranı ve 84.1'lik görüş açısı, konuyu çevreleyen diğer objeleri de kapsayarak yakın çekim imkanı verir.
 
Geniş Ön Grup Elemanı ve Süper Geniş Açı 
 
Bu objektif, açık diyafram ile çevresel parlaklık sağlamak üzere geliştirilmiş bir optik yapıya sahiptir. Bununla beraber, 9 adet diyafram bıçağı bulunan iris diyafram yapısı, ön ve arka planda etkileyici netsizlik yaratır.
 
 
Kavrama
 
Bu objektifte dual focus ( DF ) mekanizması mevcuttur. AF esnasında netlik halkası dönmediği ve aynı zamanda geniş netleme halkası yardımıyla istenildiğinde manuel netleme yapılabilir. Arka netleme (RF) sistemi, ön gurubun dönmesini ortadan kaldırır ve ilgisiz ışıkları bloke eden Taç yaprağı tipi parasoley kullanımını mümkün kılar.
 
Asferik Objektif 
 
Yüzer netleme sistemi açısal bozulma, sapma ve astigmatik etkileri dengelemek için iki asferik objektif elemanı kullanır.FOTOĞRAFLARGeri bildirim