"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

Sigma sd15 ile birlikte kullanıyorum. 70mm f4.5 te çok keskin kareler elde ediyorum.

Montezooma Montezooma Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Keskinlik


Bir kaza sonucu rear barrel denilen parça (lensin mount kısmının bulunduğu yer) açıldı ve bir süre öyle idare ettim. Tamir ettirdim ama bana 100tl ye patladı. Parça değişimi oldu.

Montezooma Montezooma Tümünü oku

En faydalı olumsuz yorum / Dayanıklılık

1 iyi insanın değerlendirmesi ile %80 memnuniyet aldı.

80

Sigma 17-70mm F2.8-4.5 DC MACRO HSM özellikleri

D-SLR Fotoğraf Makineleri için Özel Olarak Tasarlanmış Geniş Diyaframlı Standart Zoom Objektif

APS-C ebatlı dijital fotoğraf makineleri için geliştirilmiş çok farklı konuların görüntülenmesi için ideal yapıda çok amaçlı geniş diyaframlı zoom objektif. Tüm zoom aralığında asgari netleme mesafesi 20cm ve büyütme oranı 1:2.3'tür. Çok katmanlı kaplama dijital fotoğraf makinelerinin ortak problemi olan parlama ve yansımaları azaltır.


Asgari Netleme Mesafesi 20cm ve Azami Büyütme Oranı 1:2.3

Tüm zoom aralığında asgari netleme mesafesi 20cm'dir. Azami 1:2.3büyütme oranı makro objektif tarzında çalışmasını sağlar. 3cm den netleme yapabilme özelliği yakın plan çekimler için uygundur.

Azaltılmış Parlama ve Yansımalar

Yeni Çok Katmanlı Kaplama dijital fotoğraf makinelerinin ortak problemi olan parlama ve yansımaları azaltırken en üst düzeyde renk dengesi sağlar.

Asferik objektif elemanı ve SLD objektif

SLD objektif ve iki asferik objektif elemanı her türlü sapmalar için mükemmel düzeltme sağlar. Tüm zoom aralığında yüksek kalitede görüntü kalitesi sağlanır.

F2.8 (17mm fokal uzunlukta)

Bu objektif 17mm geniş açıda F2.8 diyaframı açıklığı ile düşük ışık koşullarında dahi mükemmel performans gösterir.

IF

Yüksek performanslı IF sistemi çalışma esnasında objektifin dönmesini engeller. Bu şekilde dış yapısı hareket etmeyen objektif, dairesel polarize filtre ile taç yaprağı tipindeki parasoley kullanımında büyük avantaj sağlar.

Büyütme ölçeği

objektif gövdesi üzerinde kolay kullanım için büyütme ölçeği bulunmaktadır.


Zoom Kilidi Mekanizması

objektifin kullanımı esnasında ağırlığı ile kaymasını ve taşınması esnasında herhangi bir darbeye maruz kalmaması amacıyla bu objektif zoom kilit anahtarı ile donatılmıştır.

HSM (Hiper Sonik Motor) sadece Nikon gövdeler için

Sadece Nikon gövdeler üzerinde hızlı ve sessiz AF için HSM ile donatılmıştır.

17-70mm F2.8-4.5 DC MACRO objektif "22. CAPA objektif ödülü"nü kazandı.

CAPA, 17-70mm F2.8-4.5 DC MACRO objektifin çok farklı çekim koşulları için uygun bir objektif olduğunu ifade etti.
Objektif için standart zoom objektif almak isteyen fotoğrafçılara mükemmel çözünürlük, makro kabiliyeti, kolay kullanım ve kavranmasının yanı sıra uygun fiyatı ile En Iyi Alım" önerisi olarak sunuldu. Aylık fotoğraf dergisi CAPA" Gakken Co. Ltd tarafından yayınlanmakta ve en son görüntü ve fotoğraf tekniklerini tanıtmaktadır. CAPA objektif ödülü" 10 aday objektif arasından seçilerek bir yıl süre ile pazara tanıtılmaktadır.

* 35mm SLR gövdelerde veya APS-C ebatlı görüntü algılayıcılardan daha büyük algılayıcı kullanan gövdelerde kullanılması halinde kenarlarda kararma oluşur.
Sigma 17 70 mm F 2 8 4 5 DC MACRO HSM, Sigma1770mmF2845DCMACROHSM, Sigma 17 70mm F2.8 4.5 DC MACRO HSM, Sigma17-70mmF28-45DCMACROHSM olarak da bilinir.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim