"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

1 iyi insanın değerlendirmesi ile %80 memnuniyet aldı.

80

Sigma 150-500mm f/5-6.3 APO DG OS HSM özellikleri

500mm kapsama alanına sahip bu ultra telefo zoom objektif, Sigma?nın orijinal OS (Sarsıntı Önleyici) fonksiyonu ile donatılmıştır 

Bu ultra telefoto objektif 500mm alanı kapsar ve fotoğrafçının konuyu kısa perspektif ile yakına getirmesini sağlar. Üç SLD cam elemanı renk sapmasını mükemmel şekilde düzeltir. Bu objektif arka netleme fonksiyonu ile donatılmış olup, netleme kaynaklı bozulmaları azaltır. Tüm zoom aralığında yüksek kalitede görüntü elde edilir. Tüm zoom aralığında yüksek kalitede görüntü elde edilir. HSM ile sessiz ve hızlı netlik ve aynı zamanda istenildiğinde manuel netlik yapılabilir. Ayrıca telekonvertör takılabilmesi mümkündür

 

Sigma'nın kendine has OS (Sarsıntı Önleyici) teknolojisi 
 

Bu objektif Sigma?nın kendine has OS fonksiyonu ile donatılmıştır. Bu fonksiyon objektif içinde bulunan iki adet algılayıcının fotoğraf makinesinin yatay ve dikey hareketlerini algılayarak optik görüntü dengeleyici grubunu hareket ettirerek gövdenin sarsıntısının dengelenmesi şeklinde çalışır. Deklenşör hızının 4 stopa kadar yavaşlatabilir. Mod 1 genel fotografi için idealdir. Mod 2 motor sporları gibi hareketli konular için etkilidir. 
* Pentax ve Sony bayonetli objektiflerde OS fonksiyonu bulu
 
 
 
500mm Telefoto alanı 

Bu ultra telefoto zoom 500mm alanı kapsar ve objektiflerin kabiliyeti olan konuyu yaklaştırma ve perspektif kısaltma ile özgürce oynanmasını sağlar. Dar görüş açısı konuyu vurgulamak için de kullanılabilir.
 
 
Asgari netleme mesafesi 220cm ve azami büyütme oranı 1:5.2 

Bu objektifin asgari netleme mesafesi tüm zoon lalanı içinde 220cm'dir. Yakın plan çekimler için uygundur.

 

HSM (Hiper Sonik Motor) 
 

HSM ile sessiz ve yüksek hızda netleme yaparken aynı zamanda netleme bileziğini döndürerek her zaman manuel netleme yapmak mümkündür.  
 
 
APO Telekonverter (Opsiyonel) 

Bu objektif, 1.4 EX telekonvertör ile 168-560mm F6.3-8 MF zoom objektif olarak, 2 EX telekonvertör ile 240-800mm F9-11 MF manuel fokus zoom objektif olarak görev yapar. 
* Pentax bayonetli Telekonvertör bu objektif ile uyumlu değildirFOTOĞRAFLARGeri bildirim