"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

1 iyi insanın değerlendirmesi ile %80 memnuniyet aldı.

80

Samsung 50-200mm F/4-5.6 OIS özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Odak uzaklığı50-200 mm
  • Bayonet (mount)Samsung NX
  • Objektif türüTelefoto zoom lens

DİYAFRAM

  • Maksimum diyafram açıklığıF/4-5.6
  • Minimum diyafram açıklığıF/22

Ürün Özellikleri

 

Mükemmel kareye yaklaşın

Üst kattan dünya çapında bir futbol maçının yoğunluğunu yakalayın veya güçlü bir portre için konunuza yaklaşın. Samsung 50 - 200 mm telefoto zum lens, size sanatsal olarak çeşitli açılar yakalamanızı sağlayan daha uzun bir odak uzunluğu sunmaktadır. 35 mm formatta 77 - 308 mm eşdeğeri bir görüş açısıyla bu lens, uzun mesafeli manzaralardan inanılmaz yakınlaştırmalara kadar mükemmel görüntü kalitesi sağlamaktadır.

 

Mükemmel fotoğraflar parmaklarınızın ucunda

Profesyonel kalitede fotoğraflar çekmek şimdi birisi için gülümsemek kadar kolay. Sezgisel i-Function lensler, kameranızın manuel ayarlarının tümüne hızlı ve kolay, tek dokunmayla erişim sağlamaktadır. Görüntünün gerçek zamanlı olarak ön izlemesini yaparken sadece bir lens dönüşüyle deklanşör hızını, diyaframı ve daha fazlasını ayarlayın. Şimdi çekmeden önce çekiminizi ayarlarınızın nasıl etkilediğini görebilirsiniz. Bir acemi ya da uzman olun hiç fark etmez, uygun i-Function lensleri fotoğrafik ihtiyaçlarınızı gerçekten karşılar.

 

Görüntü görüş açısı değişiklikleri

Görüş açısı lensden görünebilen sahne alanıdır. Bu, optik uzunluk aralığında zum yaptığınızda değişir: 50 mm, 70 mm, 100 mm, 130 mm, 150 mm ve 200 mm.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim