"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…

  • Beyaz
  • Siyah

168

Toplam 1 mağazada bulundu

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

Fazla söze gerek yok bu kadar ucuza alabileceğiniz en iyi oyuncu mouseu çok yüksek kaliteli dpi ayarı yapılabiliyor tonlarca programlanabilir tuşu var ve çok ucuz daha nolsun.

Castiel Castiel Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Genel Görüş


9 iyi insanın değerlendirmesi ile %90 memnuniyet aldı.

90
%100 bu ürünü tavsiye etti.

Logitech G600 özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • WirelessYok
  • Mouse bağlantısıUSB
  • Mouse çeşidiLazer
MMO için programlanabilir 20 tuş
Üç ana düğme. On iki yan düğme. Yön değiştiren, tıklanabilir tekerlek ile DPI ve profil değiştirme. Tümü, kutudan çıktığı haliyle optimal MMO kullanımı için yapılandırılmıştır; sürücü gerektirmez.

Yan panele kolay ulaşım
Yanlış tuşa tıklamaktan korkmadan bölüm sonu canavarını yok etmeye odaklanın. G600 yan tuş paneli, mouse'a bakmadan hızlı ve kolayca gezinebilmeyi sağlar. Iki ayrı blok halinde konumlandırılmış altı düğmelik grup baş parmağınızı doğru tuşa yönlendirir.

Yerleşik hafıza
Üç bellek profili yerleşik olarak saklanır, böylece herhangi bir yazılım gerektirmeden tüm düğme, izleme ve aydınlatma rengi seçimlerinize her bilgisayardan erişebilirsiniz.

G-Shift ile gücünüzü ikiye katlayın
G600;de bir düğmeye G-Shift işlevi atadığınızda, farenin diğer düğmelerinin işlevselliği iki katına çıkar ve böylece daha fazla yapılandırma gücüne ve esnekliğine sahip olursunuz.

Çalışırken DPI değiştirme
Hedef belirlerken hassaslık sağlamak veya nokta atışı yapmak amacıyla DPI değerini hızlı değiştirmek için bir DPI Değiştirme düğmesi atayın. Bıraktığınızda standart değere geri dönersiniz. Her profil için beş DPI seviyesi ayarlanabilir.

1 milisaniye USB rapor hızı
Giriş gecikmesi (lag) artık bir sorun değil. G600;ün USB rapor hızı, tüm tıklatma ve hareket bilgilerinizin oyunda anında raporlanmasını sağlar. Saniyede bin rapor, bilgisayarınızın maksimum iletişim hızından yararlanır.

Örülü USB kablosu
Esnek, 198 cm uzunluğunda USB kablosu, daha fazla dayanıklılık ve şık bir görünüm için kumaş kaplıdır. Ayrıca, düzenli bir görünüm sağlamak adına kancalı ve halkalı bir kablo toplayıcı ile satılır. G 600 olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim