"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

LG LSM-100 özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • WirelessYok
  • Mouse bağlantısıUSB
  • Mouse çeşidiLazer

KOLAY TAŞINABILIR

Standart fare boyutlarında olan LG Scanner Mouse, masanızda ya da laptop çantanızda rahatlıkla taşınabilir. Global şirket ofislerinden gündelik hayata, LG Scanner Mouse tarama işlemini pratik ve kolay bir işleme dönüştürür.

KULLANIMI KOLAY

LG Scanner Mouse kullanımı, 'Drag' fonksiyonu sayesinde çok kolaydır. Tarayıcı fareyi kağıt üzerinde sürüklersiniz ve tarama sonucu monitörde anında görülür.

OCR (OPTICAL CHARACTER RECOGNITION - OPTIK KARAKTER TANIMA)

OCR fonksiyonu ile tarattığınız metinleri baştan yazmanıza gerek kalmaz. Sadece tarayıp MsWord gibi bir metin düzenleme programı ile açmanız yeterlidir.

FARKLI BOYUTLARDA TARAYABILME

A3 boyutuna kadar olan herhangi bir kağıdı tarayabilir, ya da büyük bir kağıttan istediğiniz alanı taratabilirsiniz.

GERÇEK ZAMANLI PAYLAŞIM

Tarattığınız dosyaları Facebook, Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde anında paylaşabilir, akıllı telefonlara gönderebilir ya da e-mail olarak yollayabilirsiniz.

 
LG LSM-100, dünyanın ilk tarayıcı entegreli tarayıcı faresidir. Notlarınızı ya da gazetede gibi dökümanlardan metinleri kolaylıkla tarayabilir, OCR kullanarak dönüştürebilir ve bunları MsOffice, Adobe Photoshop gibi programlar ile düzenleyebilirsiniz. Bu şekilde bu yazıları bilgisayara el ile yazmaktan kurtulabilirsiniz. Bunun yanında, .320 dpi dijital çözünürlüklü ve A3 boyutundan büyük olmayan resimleri de tarayabilir ve JPEG, TIFF, PDF, PNG uzantıları ile kaydedebilirsiniz.FOTOĞRAFLARGeri bildirim