"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

HP XQ500AA özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • WirelessYok
  • Mouse bağlantısıUSB

HP XQ500AA Usb Optik Siyah Mini Fare

HP USB Optik Taşınabilir Fare (XQ500AA) - Spesifikasyonlar
Verimlilik artı mutlak hareket kabiliyeti! Yolculukta veya masanızda kullanım için mükemmel bir taşınabilirliğe sahip olan bu farenin optik sensörü akıcı ve doğru izleme sağlar – fare altlığı gerekmez.
Özgürlüğün tadını çıkarın! HP USB Optik Taşınabilir Fare, ister seyahat halinde olun ister masanızda çalışıyor olun mükemmel bir kullanım sağlar. Optik sensör akıcı ve doğru izleme sağlar ve fare altlığı gerekmez.
Sağ elinizi mi yoksa sol elinizi mi kullanıyorsunuz? Aslında pek de önemi yok - HP USB Optik Taşınabilir Fare'nin her iki ele de uygun tasarımı herkes için aynı ölçüde rahat bir kullanım sağlar. Yapmanız gereken tek şey sunduğu mükemmel esnekliğin tadını çıkarmak!
Kayma veya başka bir sorun olmaz! 1000 cpi özelliğiyle HP USB Optik Taşınabilir Fare, fare altlığı bile olmadan akıcı bir izleme sağlar. Ister masanızda ister seyahatte olun ihtiyaç duyduğunuz doğruluğu elde edersiniz.
HP USB Optik Taşınabilir Fare ile hiçbir süre sonu tarihini kaçırmayın! Kauçuk kaydırma tekerleği dahil üç düğme, belgelerde ve web sayfalarında hızlı bir şekilde ilerlemenize yardımcı olurken optik sensör de akıcı ve doğru izleme sağlar.
HP USB Optik Taşınabilir Fare'yi kullanmak için herhangi bir yazılım yüklemeniz veya herhangi bir şey kurmanız gerekmez. Ihtiyaç duyduğunuzda takın ve kullanın!
Cam, ayna üzerinde veya yansıtıcı yüzeylerde çalışmaz

Boyutlar / ağırlık / garanti :
Ağırlık: 0,066 kg
Garanti: 2 yıllık sınırlı garanti

Özet bilgiler
Ürün adı: HP USB Optik Taşınabilir Fare XQ 500 AA, XQ 500AA, XQ500 AA olarak da bilinir.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim