"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Artes MS1013 özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • WirelessYok
  • Mouse bağlantısıUSB
  • Mouse çeşidiOptik

Açıklama:USB bağlantılı ve kullanışlı optik fare; USB bağlantı noktasına sahip tüm bilgisayarlar için uygundur. 3 düğmeli ve kaydırma ruletli. Hızlı tepki ve yüksek hassasiyet için gelişmiş optik algılayıcı. 4.000. 000 dan fazla tuş basım ömrü. Aerodinamik tasarım.
Bağlantı:USB bağlantılı ve kullanışlı optik fare; USB bağlantı noktasına sahip tüm bilgisayarlar için uygundur. 3 düğmeli ve kaydırma ruletli. Hızlı tepki ve yüksek hassasiyet için gelişmiş optik algılayıcı. 4.000. 000 dan fazla tuş basım ömrü. Aerodinamik tasarım.
DPI:USB bağlantılı ve kullanışlı optik fare; USB bağlantı noktasına sahip tüm bilgisayarlar için uygundur. 3 düğmeli ve kaydırma ruletli. Hızlı tepki ve yüksek hassasiyet için gelişmiş optik algılayıcı. 4.000. 000 dan fazla tuş basım ömrü. Aerodinamik tasarım.
Güç:USB bağlantılı ve kullanışlı optik fare; USB bağlantı noktasına sahip tüm bilgisayarlar için uygundur. 3 düğmeli ve kaydırma ruletli. Hızlı tepki ve yüksek hassasiyet için gelişmiş optik algılayıcı. 4.000. 000 dan fazla tuş basım ömrü. Aerodinamik tasarım.
Işletim Sistemi:USB bağlantılı ve kullanışlı optik fare; USB bağlantı noktasına sahip tüm bilgisayarlar için uygundur. 3 düğmeli ve kaydırma ruletli. Hızlı tepki ve yüksek hassasiyet için gelişmiş optik algılayıcı. 4.000. 000 dan fazla tuş basım ömrü. Aerodinamik tasarım.
Tuş Sayıs:USB bağlantılı ve kullanışlı optik fare; USB bağlantı noktasına sahip tüm bilgisayarlar için uygundur. 3 düğmeli ve kaydırma ruletli. Hızlı tepki ve yüksek hassasiyet için gelişmiş optik algılayıcı. 4.000. 000 dan fazla tuş basım ömrü. Aerodinamik tasarım.
Kablo Uzunluğu:USB bağlantılı ve kullanışlı optik fare; USB bağlantı noktasına sahip tüm bilgisayarlar için uygundur. 3 düğmeli ve kaydırma ruletli. Hızlı tepki ve yüksek hassasiyet için gelişmiş optik algılayıcı. 4.000. 000 dan fazla tuş basım ömrü. Aerodinamik tasarım.
MS 1013 olarak da bilinir.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim