"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


838

Toplam 2 mağazada bulundu

  • Rana Şentürk
bu ürüne sahip. Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

görünüşünü çok beğendiğim için aldım çerçeveleri incecikti şık duruyordu ve ekran boyutu baya büyüktü ama pişman oldum hem aldığım kaliteye göre çok pahalı kaçıyor hem de aldığım kalite zaten öyle yüksek flnda değil!görüntü kalitesinden pek memnun…

Rana Şentürk Rana Şentürk Tümünü oku

En faydalı olumsuz yorum / Genel Görüş

2 iyi insanın değerlendirmesi ile %50 memnuniyet aldı.

50

ViewSonic VX2770SML özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • ÇeşitIPS
  • Ekran boyutu27 İnç

 

 

 

MHL 2.0 bağlantısı

MHL ve HDMI bağlantıları aynı bağlantı noktalarını paylaşır ve bu da çeşitli MHL ve HDMI donanımlı ortam cihazlarından mükemmel VX2770Sml-LED akışı sağlar. Bu cihazlar arasında mobil cihazlar, bilgisayarlar, set-top box, blu-ray oynatıcıları, HD dijital kameralar ve oyun konsolları yer alır. MHL bağlantısı, mobil cihazlarınızın bir PC/Dizüstü Bilgisayara bağlantıya gerek duymadan monitörü kullanmasına olanak sağlar.

 
 

Sezgisel dokunmatik tuşlarla birlikte çerçevesiz ve ince tasarım

VX2770Sml-LED ürünündeki çerçevesiz ön kenar, gerçek ve sanal dünya arasındaki sınırları ortadan kaldırır ve tüm ev ve ofis düzenlerini güzelleştirmek için zarif ve parlak bir kaplamaya sahiptir. Şık ve sorunsuz dokunmatik işlevli tuşlar, kolay ve sezgisel bir dokunmatik deneyimi sağlayarak ekran ayarlamasını hızlı ve kolay bir hale getirir.

 
 

Çok Geniş Görüntüleme Açısı için SuperClear™ IPS

Sektör lideri SuperClear™ IPS Geniş Görüntüleme Açıları teknolojisi, bir yandan yatay ve dikey yönlerden 178° görüntüleme açısı sunarken, diğer yandan da görüntülerin canlılığını ve doğruluğunu korur. Parlaklık düzeyleri, herhangi bir bozulma veya deformasyon olmadan tüm görüntüleme açılarında tutarlıdır.

 
 

Mükemmel çözünürlük sunan Full HD 1080p      

1920x1080 Full HD panelin parlak piksel kalitesi; işletme, grafik tasarım, video üretimi, oyun ve HD video eğlencesi gereksinimlerini karşılamak için hassas ve doğal görüntü kalitesi üretir.

 
 

On-Live SRS Premium Sound® surrounding stereo

SRS Premium Sound® surround stereo ile desteklenen ikili 1,5 Watt hoparlör, üstün ses performansı ve oyun deneyimi arayışında olan herkes için üstün ses kalitesi sunar. Bu, harici hoparlör gereksinimini ortadan kaldırarak daha iyi konfor için masa alanını en iyi duruma getirir.

 
 

Net ve keskin görüntüler için 30.000.000:1 dinamik kontrast oranı

30.000.000:1 üstün dinamik kontrast oranı bir yandan daha koyu siyah ve daha açık beyaz renklerle daha geniş bir gri tonlama aralığı sunarken, diğer yandan da zengin ve doğal bir görüntü için aradaki her şeyin net ayrıntı ile gösterilmesini sağlar.

 
FOTOĞRAFLARGeri bildirim