"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


419

Toplam 3 mağazada bulundu

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

ViewSonic VA2445 özellikleri

Full HD Çözünürlük

ViewSonic’in VA2445-LED monitör ile küçük ve büyük ölçekli ofislerde, grafik tasarımı ve video editing işi yapılan iş yerlerinde, oyun ve multimedya uygulamalarında olağanüstü netlik ve ayrıntı elde edebilirsiniz. Monitörün 10.000.000:1 Mega Dinamik Kontrast Oranı, zengin ve canlı görüntü kalitesi ile birlikte Full HD 1920x1080p çözünürlük sunar.

Net ve Keskin Görüntüler için Mega Dinamik Kontrast Oranı

10.000.000:1 gibi üstün dinamik kontrast oranı, en koyu ile en parlak renkler arasındaki ilişkiyi daha iyi tanımlayarak, görüntünün daha zengin ve net  olmasını sağlar. 5 ms tepki süresi ile birlikte daha kusursuz ve net görüntü elde edersiniz.

ENERGY STAR® Sertifikasyonu

VA2445-LED, enerji tasarrufu sağlayan cıvasız LED arka aydınlatması ve Eco modu ile çevreye duyarlıdır. ENERGY STAR® sertifikasyonu, normal 22 inç monitörlere kıyasla enerji maliyetlerinde %40'a kadar tasarruf sağlar.

Enerji Tasarrufu Sağlayan Eco Modu

ViewSonic’in özel Eco modu işlevi size optimize (%85) veya enerji tasarrufu sağlama (conserve) (%65) seçeneği sunarak ekran parlaklığını azaltır ve %30'a kadar enerji tasarrufu sağlar. Özellikle de ışığın az olduğu ortamlarda Eco modu parlaklığı ayarlayıp görünürlüğü artırırken, diğer yandan da göz yorgunluğunu azaltıp ekranın lamba ömrünü uzatır.

Windows® 8 sertifikalı uyumluluk

Windows® 8 Sertifikalı, VA2445-LED, herhangi bir uyumluluk sorunu olmadan en güncel Windows® 8 deneyimini sağlar. ViewSonic'in VA2445-LED ekranı ile tamamen yeni Windows 8 işletim sistemi deneyimi yaşayın.

VESA Duvara Monte Uyumu ve Kensington Güvenlik Kilidi Uyumluluğu

Çeşitli ayarlarda kullanım için tasarlanan VA2445-LED’in sağlam tasarımı, onu güvenli ve emniyetli şekilde istediğiniz yere kurmanıza olanak sağlar. Kensington güvenlik kilidi ve VESA duvara monte uyumluluğu ile tüm ofis ve kamu ortamları için mükemmel bir çözüm sunar.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim