"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

HP D4T56AA özellikleri

Dizüstü bilgisayarınıza eşlik edecek bir ekranla verimliliği artırın.

Son derece hafif ve ince olan HP U160 yardımcı ekran, anında kurulur ve katlanır ve USB 2.0 bağlantı noktası olan tüm dizüstü bilgisayarlara bağlanabilir.

Büyük 39,6 cm (15.6") diyagonal ekran boyutu, 16:9 geniş ekran en-boy oranı, karşıtlık oranı ve parlaklık, geleneksel dizüstü bilgisayar ekranlarının çoğuyla uyum gösterir. Ayrıca, ikinci bir dizüstü bilgisayarın ağırlığından ve kalabalığından da kurtulmuş olursunuz.

Kolay taşınabilirlik için tasarlanmıştır.

Monitör, tümleşik döndür-katla kılıfa hızlı bir şekilde yerleştirilir, bu kılıf stand işlevi görür ve ekranın korunmasına yardımcı olur.

Hafif, ince ve modern bir tasarıma sahip olan bu ürünü dizüstü bilgisayar taşıma çantanızda dizüstü bilgisayarınızın yanında rahatça taşıyabilir ve çalıştığınız her yere götürebilirsiniz.

Ürünle birlikte gelen USB kablosu, kılıftaki bir göze kolayca yerleştirilebilir ve bu kabloya hızlı bir şekilde erişilebilir.

Hareket halindeyken yapılan sunular için idealdir

Ekranınızı genişletin ve sunularınızı tek bir dizüstü bilgisayar ekranın çevresine doluşmadan rahatça gösterin ve paylaşın.

İkinci bir güç kablosu gerektirmeyen kolay kurulum—ürünle birlikte gelen tek bir USB kablosuyla hızlı bir şekilde çalışma düzeninizi kurun ve ofiste veya bir otel odasında, lokantada, lobide ya da kamuya açık bir toplantı yerinde bulunan bir masada çalışmaya başlayın.

Çevre konusundaki duyarlılığınızı gösterin.

Akıllı, enerji tasarrufu sağlayan tasarım, çevre göz önünde bulundurularak güç tüketimi azaltılacak şekilde tasarlanmıştır.

Cıva İçermeyen LED arkadan aydınlatma, BFR/PVC içermeyen tasarım, arseniksiz ekran camı ve geri dönüştürülebilir ambalaj, bu ekranda yer alan çevreye karşı duyarlı ayrıntılardan yalnızca bir kaç tanesidir.

HP ile içiniz rahat olsun.

HP koruması, 3 yıl parça, işçilik ve yerinde servis standart sınırlı garantisini içerir.

İsteğe bağlı HP Care Pack Hizmetleri arasından seçim yaparak hizmet sözleşmelerini standart garantilerin ötesine taşıyın.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim