"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

1 iyi insanın değerlendirmesi ile %80 memnuniyet aldı.

80

Dell S2340T özellikleri

Dokunma işlevselliğinin üstün tasarımla buluşması10 noktalı çoklu dokunmatik özelliği1: Kutucuklara dokunun, bunları kaydırın, sürükleyin, hatta görüntüleri parmaklarınızla gerin ve birçok uygulamayı şaşırtıcı ve etkileşimli bir deneyime dönüştürün. Etkileşimli müzik uygulamalarında benzetimi yapılmış piyano tuşlarına parmaklarınızla basın ve dokunmatik oyunların nasıl nefes kesici bir hale geldiğini izleyin.

Esnek tasarım: Birden çok kullanıcı, çeşitli konumlardan rahat bir şekilde izleyebilir. Çok görevli çalışmalar, etkileşimli oyunlar veya çizimler için eklemli standı ayarlayın. 10° öne eğin, geriye yaslayın veya tepeden görünüm için tamamen yatırın.

Optimum bağlantı: DisplayPort, HDMI®, Ethernet ve USB 3.02 bağlantı noktalarıyla film izleyin veya çok çeşitli çevre birimlerine bağlayın. Dosyaları USB 2.0'dan 10 kat hızlı aktarın. Tak ve çalıştır USB kablosuyla bilgisayar aygıtlarında dokunmayı etkinleştirin.  Sinemayı evinize getirin. Ön sırada yer kapın:
Tam HD çözünürlüğü ve renkleri geliştiren Görüntü Düzeltme özelliğimizle oyunlarda, filmlerde ve fotoğraflarda keskin ayrıntıların tadını çıkarın. Ultra geniş görüntüleme sayesinde görüntüler neredeyse her açıdan net görünür. 1000:1 yüksek kontrast oranı (tipik) ve 8 milyon:1 (maks. ) mega dinamik kontrast oranı, olağanüstü bir netlik sağlamaya yardımcı olur.

Bağlantıyı sürdürün:
Entegre kamera ve mikrofon sayesinde, arkadaşlarla ve aileyle kolayca ve etkili bir şekilde görüntülü sohbetler sürdürülebilir.

Temiz bir ses deneyimi elde edin:
Iki güçlü 5 W mikrofonla sağlanan stereo sesle zengin film müziklerinin tadını çıkarın.
Dell Display Manager: Ayarlar için tek adresiniz olan bu yazılım merkeziyle monitörünüzün ayarlarını yönetin. Otomatik Mod: Renk ayarları da dahil olmak üzere, her uygulamanın optimum ayarını seçmek için bunu kullanın.  Tek kablolu USB çözümü: S2340T monitörünüzde dokunma, grafik3, ses3, Ethernet3, web kamerası özelliklerini etkinleştirmek için, USB 3.0 bağlantı noktası aracılığıyla USB kablosunu bilgisayar aygıtlarınızdan herhangi birine takın.  PowerNap: Monitörü kullanılmadığı zamanlarda karartarak veya uyku moduna geçirerek güç tüketimini azaltmaya yardımcı olmak için PowerNap modunu kullanın. EkranIzlenebilir görüntü boyutu (diyagonal):58,42 cm (23'')

Yatay/Dikey:533,2 mm (20,99'')
312,0 mm (12,28'')

Maksimum çözünürlük:60 Hz'de Tam HD 1920 x 1080

En/boy oranı:16:9

Piksel derecesi:0,27 mm

Parlaklık (tipik):270 cd/m2

Renk gamı (tipik):%824

Renk derinliği:16,7 milyon renk

Kontrast oranı (tipik):1.000:1

Dinamik kontrast oranı (maks. ):
8 milyon:1

Izleme açısı (tipik) dikey/yatay:
178°/178°

Tepki süresi (tipik):8 ms aşırı hızlı geçiş (griden griye)

Panel türü:Düzlem içi geçiş, Parlak

Arkadan aydınlatma:
LED

Stand:Eklemli ve Eğimli

Entegre kamera ve mikrofon:
Çift mikrofonla Tam HD

Tümleşik Hoparlörler:5 W x 2Bağlantı ÖzelliğiKonnektörler:
DisplayPort, HDMI, USB3.0 Bağlantı Noktaları, G/Ethernet, Kulaklık ve MikrofonGüvenlikGüvenlik kilidi yuvasıBoyutlarYükseklik:Genişletilmi
FOTOĞRAFLARGeri bildirim