"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Benq RL2240H özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • ÇeşitLED
  • Çözünürlük1920 x 1080

PORTLAR

  • DisplayPortYok
  • DVIVar
  • HDMIVar
  • ThunderboltYok
Marka: Benq
Model: RL2240H


Ürün özellikleri:

Tam Hakimiyet İçin Mükemmel Görüş Sahası
RTS monitörlerinin mihenk taşı olacak şekilde dizayn edilen RL2240H 'oyun detaylarda saklıdır' anlayışının kanıtı niteliğinde. RTS oyuncularına mükemmel görüş ve kontrol gücü sağlayarak performanslarını yükseltecek her küçük detay ünlü StarCraft II takımı Star Tale tarafından özenle düşünülüp ve bir araya getirildi.

Star Tale'in Dünya Lideri Star Craft II Oyuncularından Oluşturulan Ekip
Star Tale'in önemli oyuncuları bir araya gelerek bilgi ve sezgilerini RTS oyunları ile baş edebilecek üst düzey bir oyun monitörü yaratmak için kullandılar. Rainbow, July, Ace, Bomber, Squirtle ve Virus gibi profesyonel oyuncular bir oyunu kazanmak için olmazsa olmaz özellikleri oyuncu perspektifinden BenQ için yorumladı.

Tam Görüş için Yeni Black eQualizer
Black eQualizer oyunculara yüksek düzeyde görüş avantajı sağlıyor. Gelişmiş renk motoru teknolojisiyle karanlık alanlar aşırı aydınlığa maruz bırakmadan daha net görülebiliyor ve böylelikle tek bir detay bile kaybolmuyor. Black eQualizer özelliği sayesinde en karanlık çarpışmalarda bile, oyuncular düşmanlarının yerini çok daha kolay ve hızlı saptayabiliyor.

Yeni RTS modu ile profesyoneller gibi oynayın
BenQ ekibi ve Star Tale oyuncuları RL2240H'i geliştirirken en iyi oyun deneyimi için her detay üzerinde düşündü. Sonuç RTS oyunları için gerekli olan ön ayarları otomatik olarak düzenleyen RTS modu oldu. Bu ayarlar sayesinde en karanlık sahnelerde bile detaylar göz önünde. RTS modu oyundaki yeni gizli silahınız olacak.

Ekran Modu ve Akıllı Ölçekleme
Monitörünüz hangi ebatta olursa olsun farklı ekran boyutlarını seçebilmenin özgürlüğünü yaşayın. Ekran modu kısayol tuşu, farklı ekran formatları arasında anında geçiş yapabilmenize imkan tanır. Yalnızca tek bir monitörle, turnuvalarda geçerli olan ekran boyutlarında oyun oyanayabilir, pratik yapabilirsiniz. Akıllı ölçekleme özelliği ile ekranı istediğiniz boyutlara getirebilir, her türlü uygulama ve oyunda en iyi görüntü için ekran modu ile birlikte kullanabilirsiniz.

2ms Tepki Süresi
2ms hızlı tepki süresi, görüntü bulanıklığı ya da gölgelenmeye izin vermeden en hızlı anların ve çarpıcı dönüşümlerin net bir şekilde ve çok hızlı görüntülenmesini ve dolayısıyla yavaş bir ekranın yaratabileceği sorunlardan kurtulmanızı sağlar. Yavaş, performansı düşük bir monitör kaderinize karar vermesin, oyunun kaderi artık sizin elinizde...

İnce ve Stil Sahibi Tasarım
RL2240H Star Tale oyuncusu July'ın favorisi olan beyaz rengiyle ve şık tasarımıyla öne çıkıyor.

Energy Star Qualified
RL2240H Bilgisayar monitörleri V5.I. için ENERGY STAR programının tüm gereksinimlerini karşılar.

ecoFACTS
ecoFACT logosu BenQ monitörlerinin çevre dostu olduğunu kanıtı niteliğindedir. Paketlemeden, materyal seçimine çevre dostu alternatifler üreten BenQ ekibi düşük enerji tasarrufu sağlayan modelleri ile çevre dostu ürünler geliştirir.

RL 2240 H, RL 2240H, RL2240 H olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim