"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Asus VG27AH özellikleri

Tek Tuşla Gerçekçi 3D’ye Geçiş

ASUS VG27AH 3D IPS LED arka ışıklandırmalı monitör ile renkli ve gerçekçi bir 3D dünyasına adım atın. ASUS All-in 3D teknolojisi sizi tek tuşla 2D’den nefes kesici 3D görsellere taşıyor.

Etkileyici ve keskin 2D ve 3D görüntülerle yaşayacağınız ev sineması keyfini 3W tümleşik hoparlörlerden gelen mükemmel ses kalitesi ile tamamlayın. Çift HDMI 1.4 girişi ile artırılan bağlantı özellikleri, beraberinde gelen rahat ASUS 3D gözükler ve klipsler, ürünün ergonomik ve kullanıcı dostu tasarımını tamamlıyor.

Stereoscopic 3D Görüntüler
Evde 3D Sinema Keyfi

VG27AH filmlerde kullanılan Patterned Retarder 3D (FPR) teknolojisini kullarak kullanıcıları gerçekçi 3D dünyasına taşıyor. FPR 3D monitörlerde kullanılan teknoloji sağ ve sol gözlere sırayla gönderilen görüntüleri ayırarak gözleri yormayan görüntüler oluşturuyor.

ASUS All-in 3D teknolojisi karşmaşık 3D sistem kurulumlarından kurtulmanızı sağlıyor. VG27AH’deki tek bir tuşla kullanıcılar performans kaybı olmadan anında 2D’den 3D’ye geçebiliyor. VG27AH, etkileyici ve keskin 2D ve 3D görüntülerle yaşayacağınız ev sineması keyfini 3W tümleşik hoparlörlerden gelen mükemmel ses kalitesi ile tamamlıyor.

Canlı Renkler, Canlı Görüntüler

VG27AH, Full HD 1080p ile kullanıcıları etkileyici ve canlı bir dünyaya çağırırken, IPS paneli ile de renk kaybı olmadan, hem dikey hem de yatay olarak 178 derecelik geniş izleme açısı sunuyor
 

ASUS VG278AHı, 1920 x 1280 çözünürlükte A+ IPS LED-arka aydınlatmalı paneliyle 100% sRGB ve 72% NTSC renk kalitesi sunar. Buna ilaveten 178° geniş bakış açısıyla kaliteli görüntünün farklı açılardan bakıldığında da kayba uğramasının önüne geçer, kalitesini her açıdan garanti altına alır.
 

Geniş Bağlantı Seçeneği

VG27AH’nin üzerinde iki adet HDMI 1.4 girişi bulunuyor. Bu girişler 3D Blu-Ray desteği sunmalarının yanında, monitörü aynı anda oyun konsollarına ve Blu-ray oynatıcılarına bağlamayı da mümkün kılıyor. Bunun dışında DVI ve D-Sub girişleri ile de ekstra bağlantı seçenekleri sunuluyor.

Kullanıcı Dostu Tasarım

VG27AH kullanıcıların kendilerine göre en rahat pozisyonu ayarlayabilmeleri için yüksekliği ve açıları ayarlanıp, kendi ekseni etrafında dönebilen ergonomik bir ayağa sahip.

Ürünle beraber hafif ve pil gerektirmeden çalışan 3D gözlükler geliyor. Bu FPR 3D gözlüklerin lensleri sağ ve sol göz için görüntüleri sırayla alarak görüntüdeki titremeyi engelliyor. ASUS’un özel tasarladığı bu gözlükler hiçbir elektronik bileşene sahip değil, dolayısıyla kullanıcıların pil konusunda endişelenmelerine gerek yok. VG27AH bu rahat gözlüklerden bir çift ve buna ek olarak normal gözülüklerin üzerine takılabilecek 3D klips ile birlikte geliyor.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim