"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Asus VG278HR özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • ÇeşitLED

Hareketli sahnelerde akıcı görüntüler

144Hz yenileme oranı ve 2ms tepki süresi

  • ASUS VG278HR oyuncu monitörü, render edilmiş karelerin ekrana yansıtılma süresini büyük ölçüde düşürüyor. Bu sayede kullanıcılar oyun içinde daha hızlı tepkiler verebiliyor.
  • 144Hz tazeleme oranı, yoğun hareketli 2D sahnelerde saniyede ekrana verilen kare sayısını artırarak çok akıcı görüntüler sağlıyor*.
  • 2ms’ye düşürülen tepki süresi ile voltaj değerleri kontrol edilerek hareketli sahnelerde ekranda iz kalması engelleniyor.

144Hzyenileme oranında hareketli sahneler Trace Free II teknolojisi ile (144Hz + 2ms) hareketli sahneler akıcı ve net gözükür

60Hz yenileme oranında hareketli sahneler Trace Free II teknolojisi yokken hareketli sahneler bulanık gözükür.

*144Hz özelliğini kullanmak için (2D modun da) Dual-Link DVI ve en son sürücü güncellemesi yapılmış uygun bir ekran kartı gereklidir. Daha detaylı teknik bilgi için ekran kartı üreticiniz ile bağlantıya geçin

Standart 60Hz LCD monitörler hareketli sahnelerde görüntüleri bulanıklaştırırlar. ASUS VG278HR 144Hz oyucu monitörü, bu bulanıklaşmayı yarıya indirerek gözle görülür bir fark yaratır. Hareketli sahnelerin yoğun olduğu oyunlarda doğal ve net görüntüler elde edeceksiniz.


 

LED ile gerçeğe yakın görüntüler

80.000.000:1 ASUS Smart Contrast Ratio

ASUS Smart Contrast Ratio teknolojisi en gerçekçi görüntüleri elde edebilmek için LED arka ışıklandırmanın parlaklığını değiştirerek ekranın kontrastını dinamik olarak değiştiriyor. Bu sayede en parlak beyaz ve en derin siyahlar elde ediliyor.

Full HD 1080p Desteği

Full HD 1080p (1920 x 1080) çözünürlük ile rengarenk bir dünyaya adım atın
 


 

Splendid™ Video Intelligence Teknolojisi

Splendid™ Video Intelligence Teknolojisi, kullanıcının o anda yaptığı işlemin doğasını otomatik olarak analiz ederek ekranı en uygun renk ve görüntüyü sağlayacak şekilde ayarlayan bir renk motoru üzerine inşa edilmiştir. Tek tuş ile altı farklı video modu (Manzara, Sinema, Oyun, Gece Görüşü, sRGB ve Standart) seçilebilir




Ergonomik tasarım

VG278HR öne arkaya yatabilme, kendi ekseni etrafında dönebilme be yükseklik ayarı ile 3D oyun oynarken ve film seyrederken size en uygun pozisyonu ayarlamaya olanak tanır.



ASUS her zaman tasarımlarını kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yapar. VG248QE, ASUS’a özgü GamePlus özelliği ile ekrana hedef ve zaman sayacı koymayı mümkün kılıyor. Oyuncular dört farklı hedef seçeneğinden birini tercih edebilir, özellikle gerçek zamanlı strateji oyunlarında önemli olan zamanı da zaman sayacından takip edebilirler. Bu iki araç da oyuncuların yeteneklerini artırmasını sağlıyor

ASUS'a özgü Game Plus tek tuşla aktif edilebilir.





 

Açısı Ayarlanabilir Tümleşik 3D Alıcı ile Esnek Kullanım

Açısı ayarlanabilen 3D alıcısı, 3D kullanımı için her senaryoya uygun bir çözüm sunuyor. Üç farklı IR kapsama alanı arasında geçişi ekran üzerindeki menüden ayarlayarak en iyi 3D performansını alabilirsiniz.

Geniş Bağlantı Seçenekleri

Blu-ray disk oynatıcılar ve oyun konsolları için stereoscopic 3D görüntülere HDMI 1.4 çıkışı üzerinden kavuşabilirsiniz. VG278HR, HDMI 1.4, dual-link DVI-D ve D-Sub girişleri sayesinde neredeyse tüm medya oynatıcılar ile uyumludur.




FOTOĞRAFLAR



Geri bildirim